AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Od piątku do niedzieli włącznie rozegrane zostaną mecze grupy pierwszej Klasy Okręgowej, łódzkiej Klasy A i Klasy B. Lider tabeli klasy okręgowej Termy Poddębice zmierzy się na boisku w Byczynie z Orłem Piątkowisko i jest zdecydowanym faworytem spotkania. Publikujemy obsadę wszystkich zaplanowanych spotkań, choć warto pamiętać, że w każdej chwili może dojść do zmian.


keeza komplety sportowe

Klasa Okręgowa Kipsta
Grupa I
(piątek – 19 kwietnia)
19:00 – Termy Uniejów – Orzeł Piątkowisko – K. Walczak
(sobota – 20 kwietnia)
15:00 – Rosa Rosanów – Iskra Dobroń – Różycki
15:00 – LKS Różyca – Bzura Ozorków – Szubielski
15:00 – Victoria Rąbień – Olimpia Karsznice – Sadowski
15:00 – GKS Ksawerów – Włókniarz Zgierz – Wykrota
16:00 – Stal Głowno – AKS SMS II Łódź – Chojnacki
16:00 – Orzeł Parzęczew – Termy Poddębice – Skwara
(niedziela – 21 kwietnia)
17:00 – Włókniarz Pabianice – KAS Konstantynów – Leśniewski

Klasa A
Grupa I
(sobota – 20 kwietnia)
16:00 – Victoria Łódź – LKS Czarnocin – Kasztelan
16:00 – Jutrzenka Bychlew – GLKS Dłutów – Leszczyński
(niedziela – 21 kwietnia)
11:00 – Zawisza II Rzgów – Milan Club Polonia Łódź – Płomiński
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Włókniarz II Pabianice – Krasnopolski
16:00 – Kolejarz Łódź – PSV Łódź – Musiał
18:00 – Ner Łódzki – Łódzka Akademia Futbolu – Ślusarczyk
(wtorek – 23 kwietnia)
17:00 – Jagiellonia Tuszyn – Start Łódź – Hankiewicz

Grupa II
(sobota – 20 kwietnia)
15:00 – KP Byszewy – AMII Łódź – Mijas
17:00 – Huragan Swędów – Start Złaków Borowy – Czerwieniec
17:00 – LKS Gałkówek – Czarni Smardzew – Morowiec
(niedziela – 21 kwietnia)
11:15 – Naprzód Jamno – Pogoń Rogów – WS Skierniewice
12:00 – Zjednoczeni II Stryków – Victoria Bielawy – Mrozek
15:00 – Sokół Popów – Andrespolia Wiśniowa Góra – Rzetecki

Grupa III
(sobota – 20 kwietnia)
16:00 – Pogoń II Zduńska Wola – LUKS Bałucz – WS Sieradz
17:00 – Victoria Szadek – KS Rębieskie – WS Sieradz
(niedziela – 21 kwietnia)
11:30 – Orzeł Kazimierz – Korab Łask – Kubik
14:00 – Sokół Lutomiersk – Sazan Pęczniew – Pajączkowski

Grupa IV
(sobota – 20 kwietnia)
15:00 – Malina Piątek – MKS Mianów – Morawski
15:00 – Witonianka Witonia – Salos Róża Kutno – Łukasik
16:00 – GLKS Sarnów/Dalików – Magnat Sierpów – Kawalec
17:00 – Expom Krośniewianka – Zryw Śliwniki – Gródecki
(niedziela – 21 kwietnia)
13:00 – Ostrovia Ostrowy – LKS Świnice Warckie – K. Walczak
14;30 – Kotan Ozorków – Kobra Leźnica Wielka – Gródecki

Klasa B
Grupa I
(niedziela – 21 kwietnia)
11:00 – Pisia Zygry – Łódzki Klub Sportowy – M. Walczak
11:00 – Korab II Łask – LKS Kwiatkowice – WS Sieradz
13:00 – GKS II Ksawerów – Rokita Rokitnica – Czechowicz
16:00 – AKS SMS III Łódź – Teofilek Łódź – Hejduk
17:00 – Włókniarz II Konstantynów – AMII II Łódź – Węgrzyn

Grupa II
(sobota – 20 kwietnia)
16:00 – Grom Powodów – Górnik Łęczyca – Tomczyk
18:00 – Iskra Góra św. Małgorzaty – LKS Gieczno – R. Walczak
(niedziela – 21 kwietnia)
11:00 – LKS Modlna – KS Fair Play Kutno – Pacała
14:00 – Orzeł Wróblew – Kanarki Małachowice – Religa
18:00 – Termy II Poddębice – GKS Byszew – Rokicki

Grupa III
(sobota – 20 kwietnia)
15:30 – Unia Wzniesień Łódzkich – LKS Dąbrówka – Kolis
(niedziela – 21 kwietnia)
11:00 – Start Szczawin – Powstaniec Dobra – Bernacik
12:30 – Start II Brzeziny – Błękitni Dmosin – Szafarz
15:00 – SAP Andrespolia Wiśniowa Góra – Ner Łódzki II – Szczygieł
14:00 – Błękitni Ciosny – KKS II Koluszki – Groblewski

Zdjęcie: LZS Justynów

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ADEL
1 miesiąc temu

mecz Jagiellonia Tuszyn : Start Łódź przełożony na wtorek 23 04 2024 na godzinę 18