AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze grupy trzeciej Klasy Okręgowej, sieradzkiej Klasy A oraz Klasy B. WKS 1957 Wieluń, który jest liderem klasy okręgowej, podejmuje Sokoła Goszczanów i jest zdecydowanym faworytem potyczki. Publikujemy obsadę sędziowską zaplanowanych meczów, ale trzeba pamiętać, że może się ona zmienić i to w każdej chwili.


 

Obsada sędziowska
Klasa Okręgowa 
Grupa III
(piątek – 26 kwietnia)
18:00 – Piast Błaszki – UKS Galewice – Kulawiecki
(sobota – 27 kwietnia)
11:00 – LZS Brąszewice – Jutrzenka Warta – Drużbicki
15:00 – Złoczewia Złoczew – Ekolog Wojsławice – Tądel
16:00 – TS Janiszewice – Prosna Wieruszów – Janecka
16:00 – Czarni Rząśnia – MLKS Konopnica – Holewski
17:00 – WKS 1957 Wieluń – Sokół Goszczanów – Śniady

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 27 kwietnia)
17:00 – Warta Osjaków – Piast II Błaszki – Kulawiecki
17:00 – Hetman Rusiec – LKS Pyszków – Kozłowski
(niedziela – 28 kwietnia)
11:00 – Inter Sieradz-Woźniki – TS Gruszczyce – Baranowicz
15:00 – UKS Ustków – Orzeł Wola Wiązowa – Iwankiewicz
16:00 – Centra Walichnowy – LKS Zapole – Śniady
16:00 – Jaga Lututów – KS Osiek – Berliński
17:00 – LKS Kobierzycko – GLKS Biała – Tomczyk

Grupa VIII
(sobota – 27 kwietnia)
17:00 – LZS Łaszew – LKS Kiełczygłów – Tosoni
(niedziela – 28 kwietnia)
11:45 – LKS Masłowice – LZS Staw – Golański
15:00 – KS Kraszkowice – GKS Czastary – Jasiński
15:00 – Victoria Skomlin – LKS Wierzchlas – Tosoni
15:00 – GKS Siemkowice – Słowian Dworszowice – Dankowski
16:00 – KKS Kurów – LZS Krzyworzeka – Lubański
16:00 – Płomień Makowiska – Zawisza Pajęczno – Bieniek

Klasa B
Grupa VI
(sobota – 27 kwietnia)
16:00 – GKS Sędziejowice – UKS Wiewiórczyn – Mateusz Rutecki
(niedziela – 28 kwietnia)
11:00 – LZS Chrząstawa – LKS Kalinowa – Jan Rutecki
11:00 – Jutrzenka II Warta – Iskra Stolec – Iwankiewicz
11:00 – Amatorzy Zapolice – Hetman Sieradz – Matusiak
15:00 – LGKS Charłupia Mała – Unia Sieradz Męka – Matusiak

Grupa VII
(sobota – 27 kwietnia)
14:30 – Piast Ruda – Start Świątkowice – Goclik
16:00 – KS Sokolniki – Prosna II Wyszanów – Antończyk
(niedziela – 28 kwietnia)
11:00 – Prosna Wyszanów – LZS Trębaczew – Daniel Misiek
12:00 – LZS Pątnów – LZS Wrońsko – Goclik
15:00 – LZS Młynisko – KS Radoszewice – Antończyk
15:00 – Zryw Ożegów – Ostrowia w Ostrówku – Lewandowski
16:00 – Zryw Wójcin – Orion Olewin – Robert Ubycha

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments