AKTUALNOŚCI
Bogdan Jóźwiak odchodzi z GKS Bełchatów

Potwierdziły się doniesienia Łódzkiego Futbolu, że kończy się misja Bogdana Jóźwiaka w GKS Bełchatów. W sobotnim meczu o trzecioligowe punkty z Victorią Sulejówek szkoleniowiec po raz ostatni poprowadzi Brunatnych. Nazwisko jego następcy ma być znane w najbliższym czasie, choć nieoficjalnie mówi się, że może nim być Radosław Mroczkowski.

Bogdan Jóźwiak przejął GKS 22 czerwca 2022 roku. Poprowadził zespół w 69 oficjalnych spotkaniach, z czego 38 w IV lidze, 26 w III lidze oraz 5 w Pucharze Polski. GKS odniósł w tym czasie 49 zwycięstw, zanotował 9 remisów i poniósł 11 porażek.

W tzw. trenerskiej giełdzie faworytem wydaje być się Mroczkowski chociaż możliwe jest także rozwiązanie z duetem trenerskim Patryk Rachwał i Bartłomiej Kondracki. Na pewno byłoby to bardziej ekonomiczna opcja.

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
jan
1 miesiąc temu

Z całym szacunkiem dla piłkarzy GKS-u, ale aktualnie oni nie zapewnią awansu. Jak chcecie grać w 2 lidze?, to muszą być piłkarze drugoligowi, zmiana trenera nie podniesie umiejętności zawodników, działacze muszą podnieść budżet, który pozwoli realnie spojrzeć w przyszłość.

Tom
1 miesiąc temu

Kondracki 4 ligi nie ogarnąl w Płocku gdzie miał wszystko co potrzebne

SKa
1 miesiąc temu

Rachwał? Kondracki? Węglewski? Fachowca Smółki tu brakuje. Oni chcą wrócić do czwartej ligi czy awansować do drugiej?

Kar
1 miesiąc temu

A oficjalnie mówi się że będzie to napewno najlepsze rozwiązanie Weglewski ,chociaż ma pracę i dobrze mu idzie w Buczku ,ale

Beny
1 miesiąc temu

Podobno były asystent Stokowca, Łukasz Smolarow jest blisko