AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

Przed nami ostatni kwietniowy weekend na boiskach piotrkowskiej delegatury ŁZPN. O punkty walczyć będą zespoły grupy II Klasy Okręgowej, oraz klasy A (grupa V i VI) i klasy B (grupa IV i V). Poniżej przedstawiamy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych meczów. Kibicom przypominamy, że w każdej chwili może ona ulec zmianie i to bez podania przyczyny.


keeza komplety sportowe

Klasa Okręgowa
Grupa II
(sobota – 27 kwietnia)
15:00 – Zawisza Rzgów – Stal Niewiadów – Adam Mrozek
16:00 – Victoria Żytno – Start Lgota Wielka – Mateusz Kowalski
17:00 – Pilica Przedbórz – ESPN Bełchatów – Adrian Grałek
17:00 – MGKS Drzewica – KKS Koluszki – Kacper Kochelski
17:00 – LZS Justynów – UKS Concordia 1909 Piotrków – Adam Dolny
17:00 – Kasztelan Żarnów – Polonia Gorzędów – Dawid Jedliński
(niedziela – 28 kwietnia)
15:30 – Omega II Kleszczów – LKS Mierzyn – Łukasz Grelowski
17:00 – Włókniarz Moszczenica – LKS Mniszków – Wojciech Kretek

Klasa A
Grupa V
(sobota – 27 kwietnia)
15:00 – IKS Inowłódz – Lechia II Tomaszów – Filip Barczak
17:00 – LKS Lubochnia – LUKS Mroczków-Dzielna – Kacper Pawelec
(niedziela – 28 kwietnia)
11:00 – Ceramika II Opoczno – Skalnik II Sulejów – Adrian Grałek
16:00 – LKS Radzice – Grabka Grabica – Kacper Kochelski
16:00 – Pionier Baby – RKS Rzeczyca – Robert Rybak
16:00 – LKS Białaczów – Olimpia Wola Załężna – Marcin Jakubik

Grupa VI
(sobota – 27 kwietnia)
16:00 – Czarni Rozprza – LUKS Gomunice – Mateusz Włudara
16:30 – Start Niechcice – Piast Krzywanice – Jacek Masłowski
17:00 – VIS Gidle – Wolanka Wola Krzysztoporska – Arkadiusz Nowak
(niedziela – 28 kwietnia)
11:00 – Astoria Szczerców – Victoria Woźniki – Patryk Niedźwiecki
11:00 – Zapał Krzętów – GUKS Gorzkowice – Michał Dzwonkowski
15:00 – Motor Bujniczki – GKS II Bełchatów – Dawid Świstun

Klasa B
Grupa IV
(sobota – 27 kwietnia)
16:00 – KS Paradyż – Polonia Rokiciny – Kacper Jakóbik
17:00 – Luciąża Przygłów – Zjednoczeni Budziszewice – Kamil Szulc (na zdjęciu)
(niedziela – 28 kwietnia)
11:00 – Tęcza Janków – Inter Sławno – Szymon Zieleniak
15:00 – Mazovia Tomaszów – Atom Januszuewice – Szymon Zieleniak

Grupa V
(sobota – 27 kwietnia)
17:00 – Ruch 1951 Chrzanowice – KS Grocholice – Krzysztof Koper
17:30 – LKS Dobryszyce – Czartoria Ręczno – Waldemar Markiewicz
(niedziela – 28 kwietnia)
11:00 – Polonia II Gorzędów – RKS II Radomsko – Wiesław Burzyński
15:00 – Polonia II Piotrków – LUKS II Gomunice – Wiktor Błaszczyk

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments