AKTUALNOŚCI
Grabka Grabica odbija się od dna

Po rundzie jesiennej grupy V klasy A Grabka Grabica była najpoważniejszym kandydatem do spadku. Trener Filip Polak postanowił jednak działać i wraz z prezesem Mirosławem Królem zbudowali drużynę, która skutecznie walczy o uniknięcie degradacji. Grabka pokonała w niedzielę niespodziewanie w Radzicach miejscowy LKS 2:1 (2:1) i to drugie zwycięstwo z rzędu.


 

Bramki dla zespołu z Grabicy strzelili: Szymon Bartłomiejczyk i Patryk Kacperski. 1 maja o 16:30 Grabka podejmie w zaległym spotkaniu zespół Pioniera Baby. Tego meczu nie może doczekać się Marek Kraska, prezes Pioniera, który ma duży sentyment do występującego w Grabce Jacka Berensztajna.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
19 dni temu

SZANOWNI… Państwo… !!! DRODZY Sympatycy piłki nożnej LKS ” PIONIER ” Baby… Cieszy Się i Gratuluje… Skutecznej Walki… Klubu UMKS ” GRABKA ” Grabica o Uniknięcie degradacji… !!! z Kl ” A ” Te Zwycięstwa… !!! TO tylko Zwycięskie bitwy… !!! , ale Obrana Strategia… przez Prezesa… Mirosława… !!! Jest Trafna… !!! Obiekt sportowy w Szydłowie na którym występuje ” GRABKA ” spełnia wymogi Licencyjne… nawet na IV ligę… !!! i To Zasługa…!!! Nie Tylko p. Prezesa Zarządu… ” GRABKI ” Ale… Pana Wójta oraz Wszystkich Gospodarnych Samorządowców i POLSKICH Rolników… !!! z Gminy Grabica. Ja Jako Prezes ” PIONIERA… Czytaj więcej »