ŁKS II Łódź wypadł za strefę barażową

Za nami spotkanie, które zwieńczyło 30. kolejkę II ligi. ŁKS II podejmował walczącą o utrzymanie w lidze Olimpię Grudziądz. Emocjonujący pojedynek zakończył się podziałem punktów, przy czym ŁKS II uratował remis akcją rozpaczy w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Drużyna Marcina Pogorzały od 44. minuty grała w dziesiątkę.

Mimo dwóch żółtych kartek dla Jana Kuźmy to ŁKS miał klarowniejsze sytuacje pod bramką rywala. Bardzo dobrze spisywał się jednak w bramce Kacper Górski. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem Olimpia przeprowadziła akcję, którą zakończyła celnym strzałem Szymona Krocza. ŁKS II nie poddał się jednak. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry wywalczył rzut karny. Na bramkę zamienił go kapitan zespołu Oskar Koprowski. Na cztery kolejki przed końcem ŁKS II zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 44 punktów. W 31. kolejce zagra w Częstochowie ze Skrą, a mecz odbędzie się w piątek (3 maja) o 19:00.

ŁKS II Łódź – Olimpia Grudziądz 1:1 (0:0)
Bramki: Oskar Koprowski 90-karny – Szymon Krocz 89

ŁKS II: Bomba – Bąkowicz, Ślęzak (46′ Koprowski), Tutyskina, Zając – Śliwa, Kuźma, Łabędzki (86′ Książek), Pirulo (64′ Iwańczyk), Lipień (73′ Sławiński) – Siwek (64′ Kamon)