Kontuzja Patryka Wolańskiego

Orkan Buczek powoli pnie się w górę tabeli i wszystko wskazuje na to, że bez problemu utrzyma się w IV lidze łódzkiej. Marcin Węglewski może mieć jednak problem z obsadą pozycji bramkarza. W 26. minucie wtorkowego meczu ze Zjednoczonymi Stryków kontuzji, przy wybijaniu piłki, doznał Patryk Wolański. Zastąpił go między słupkami Krystian Wojtczyk.

Nie wiadomo jeszcze ile potrwa pauza doświadczonego bramkarza. Orkan wygrał wtorkowy mecz 2:1 (1:0), a bramki zdobyli: Sebastian Zalepa i Mateusz Kaflowski dla gospodarzy oraz Adam Patora dla gości. Patora w 56. minucie, przy stanie 1:0, nie wykorzystał rzutu karnego. Posłał piłkę obok słupka.