AKTUALNOŚCI
Korab bezlitosny dla LZS Rębieskie

Po raz drugi Korab Łask rozbił LZS Rębieskie w spotkaniu grupy III klasy A. Po jesiennej wygranej na wyjeździe aż 13:0 zespół Dawida Wnuka pokonał rywala 8:1 (5:0). Bogatym łupem bramkowym w zespole lidera podzielili się: Igor Świątkiewicz – 3 bramki, Jakub Szarpak 2, Tymoteusz Karasiński, Eryk Smuga i Kamil Golański po jednej bramce.

Honorowego gola dla LZS Rębieskie strzelił zaś Kacper Rumpel. Korab Łask ma 47 punktów i otwiera tabelę. Ma trzynaście punktów przewagi nad Włókniarzem Konstantynów, ale i trzy mecze rozegrane więcej. LZS Rębieskie jest na jedenastym miejscu z dorobkiem 10 punktów.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
XxX
13 dni temu

Przynajmniej zatrudniani są do wojska młodzi, sprawni, nie leżący na L4 ludzie i do tego potrafiący działać w grupie. Do tego każdy z nich ma swoje kwalifikacje a że angażują się w sport to dobrze.
Lepsi młodzi, świadomi ludzie z którymi dowódcy nie użerają się na egzaminach z WF I są w służbie świadomi rozkazów. Koniec z niepełnosprawnością fizyczna i intelektualną wśród żołnierzy. Brawo dla Bienia i innych dowódców, że ktoś obraz Wojska zmienia.

Major AWP
16 dni temu

Przecież w Korabie kadra jest na 4 lige,to żaden powód żeby się szczycić wynikami w a klasie jak to robi trener

Ujo
16 dni temu

Panie Wnuk A klasa to to co możesz prowadzić ale jak okregowka to już za wysokie progi ,tym bardziej że po odejściu dowódcy będzie ból głowy ,bo rozlicza niby piłkarzy ,niby wojskowych i nie będzie że dostaniesz pracę w wojsku jak będziesz grał w korabie ,skończą się przekręty niby wojskowe Bien to ten co zrobił coś dla dla piłki