AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

W weekend rozegrane zostaną mecze grupy trzeciej Klasy Okręgowej, sieradzkiej Klasy A i Klasy B. Prestiżowy pojedynek odbędzie się w Zduńskiej Woli, gdzie miejscowa Pogoń zmierzy się z rezerwami Warty Sieradz. Jeszcze niedawno kibice w obu tych miastach emocjonowali się meczami pierwszych drużyn, ale w III lidze. Publikujemy obsadę wszystkich zaplanowanych potyczek.


keeza komplety sportowe

Klasa Okręgowa 
Grupa III
(sobota – 4 maja)
16:00 – Prosna Wieruszów – LZS Brąszewice – Śniady
17:00 – Pogoń Zduńska Wola – Warta II Sieradz – Felcenloben
17:00 – UKS Galewice – Złoczewia Złoczew – Tomczyk
17:00 – Ekolog Wojsławice – Czarni Rząśnia – Badziak
17:00 – MLKS Konopnica – WKS 1957 Wieluń – Szczypkowski
(niedziela – 5 maja)
15:00 – Sokół Goszczanów – TS Janiszewice – Kozłowski

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 4 maja)
16:00 – LKS Pyszków – Jaga Lututów – Iwankiewicz
16:00 – KS Osiek – Inter Sieradz-Woźniki – Lubański
(niedziela – 5 maja)
14:00 – LKS Zapole – UKS Ustków – Aleksandrowicz
14:00 – Orzeł Wola Wiązowa – Warta Osjaków – Żychowski
15:00 – GLKS Biała – Hetman Rusiec – Jasiński
16:00 – TS Gruszczyce – Centra Walichnowy – Janecka
17:00 – Piast II Błaszki – LKS Kobierzycko – Szczypkowski

Grupa VIII
(sobota – 4 maja)
16:00 – LKS Wierzchlas – Płomień Makowiska – Tosoni
16:00 – Zawisza Pajęczno – GKS Siemkowice – Słupski
17:00 – Słowian Dworszowice – KKS Kurtów – Tądel
(niedziela – 5 maja)
11:00 – LZS Krzyworzeka – LZS Łaszew – Kulawiecki
11:00 – LZS Staw – Victoria Skomlin – Tądel
16:00 – LKS Kiełczygłów – KS Kraszkowice – Baranowicz
17:30 – GKS Czastary – LKS Masłowice – Golański

Klasa B
Grupa VI
(sobota – 4 maja)
16:30 – LKS Kalinowa – MUKS Wróblew – Matusiak
17:00 – Iskra Stolec – GKS Sędziejowice – Jan Rutecki
(niedziela – 5 maja)
14:00 – Unia Sieradz-Męka – Jutrzenka II Warta – Nowacki
15:00 – UKS Wiewiórczyn – LZS Chrząstawa – Mateusz Rutecki
17:00 – Hetman Sieradz – LGKS Charłupia Mała – Tomczyk

Grupa VII
(sobota – 4 maja)
16:00 – LZS Wrońsko – Zryw Wójcin – Golański
17:00 – LZS Trębaczew – LZS Pątnów – Jasiński
(niedziela – 5 maja)
14:00 – Orion Olewin – KS Sokolniki – Antończyk
15:00 – Ostrowia w Ostrówku – LZS Młynisko – Jan Rutecki
15:00 – KS Radoszewice – Piast Ruda – Mariusz Nowak
16:00 – Prosna II Wieruszów – Zryw Ożegów – Kryściak

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zdzisiek
21 dni temu

El klasico b klasy wiórki vs chrząstawka będzie się działo

Sky
22 dni temu

Co tam się stało? [Obiektywnie]. Ktoś coś?

Emes
22 dni temu

Szczypkowski miał okazję do naprawienia swojego błędu i mógł wyjść z twarzą ale zamiast tego szedł w zaparte i skompromitował się przed licznie zgromadzonymi kibicami którzy również wykazywali zdziwienie i byli zaskoczeni obrotem spraw.
Drugą kwestią jest zachowanie zawodników WKS którzy wydawali się w pierwszej chwili zaskoczeni obrotem spraw, ale po upływie chwili zaczęli świętowanie tego w ich mniemaniu „wygranego” meczu.
Ciekaw jestem jak zakończy się ta sprawa i czy jak to jest w zwyczaju związek stanie w obronie sędziego i przyzna walkower na korzyść drużyny z Wielunia czy też przyjrzy się sprawie głębiej i rozwiąże to w sposób należyty.

Kibic
22 dni temu

Szczypkowski przekracza granice absurdu…Sędziowskie zero

Adam, kibic z dala
22 dni temu

I znowu Szczepkowski w roli głównej