Unia ma szansę się jeszcze podłączyć

Unia Skierniewice gra obecnie jak z nut i na sześć kolejek przed zakończeniem rozgrywek III ligi (grupa I) wcale nie stoi na straconej pozycji jeśli chodzi o możliwość awansu. Zespół Kamila Sochy kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i liczy na to, że zarówno Pogoń Grodzisk Mazowiecki jak i Legia II Warszawa pogubią jeszcze punkty.

W piątkowym wieczornym meczu 28. kolejki Unia przegrywała do przerwy z Bronią Radom 0:1. Jednak w drugiej połowie nie dała rywalowi szans. Już dwie minuty po zmianie stron do wyrównania doprowadził Kamil Sabiłło. W 73. minucie rzut karny na bramkę zamienił Aghwan Papijkan, a tuż przed końcem pojedynku wynik na 3:1 ustalił Mykyta Wasin.

Unia Skierniewice – Broń Radom 3:1 (0:1)
Bramki: Kamil Sabiłło 47, Aghwan Papikjan 73-karny, Mykyta Wasin 90 – Marcin Szymczak 21

Unia: Pruszkowski ż – Dudziński (46′ Rosiński), Zając, Stępień, Górski (46′ Kowalczyk) – Becht (46′ Wasin), Szmyd, Kosior ż (84′ Sulikowski), Makuch (76′ Łapiński ż), Papikjan – Sabiłło