AKTUALNOŚCI
Awantura o kartki w Konopnicy

Awanturą zakończyło się sobotnie spotkanie 22. kolejki grupy trzeciej Klasy Okręgowej pomiędzy MLKS Konopnica, a WKS 1957 Wieluń. Otóż spotkanie zakończyło się po 45 minutach. Gospodarze nie zdecydowali się grać, bo ich zdaniem prowadzący ten mecz Rafał Szczypkowski popełnił błąd pokazując czerwoną kartkę (druga żółta) niewłaściwemu piłkarzowi ich drużyny.

Ich zdaniem wcześniej żółty kartonik ujrzał wcześniej inny gracz, więc czerwonej być nie powinno. Po 45 minutach było 0:0. Ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie ŁZPN. W tabeli nie uwzględniamy tego spotkania.

Subskrybuj
Powiadom o

38 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Golabek pocztowy
17 dni temu

Do Igor – płaczek to jesteś ty mazgaju

Prekursor piłki
18 dni temu

Jestem z Wielunia i również jestem kibicem wks-u. Widziałem co stało się na meczu ale to co zrobili sędziowie to jest jakiś dramat. Tak poważnego błędu dawno nie widziałem. Gdyby chłopaki z Konopnicy nie zeszli z boiska to sprawa by ucichła a tak to jest jakoś głośno. Tak na koniec było mi wstyd że taki klub jak WKS po meczu cieszył się jak by wygrał nie wiadomo jaki mecz obie drużyny za swoje zachowanie dla mnie na minus. Trochę pokory dla obu klubów by się przydało.

Damian
18 dni temu

Do kiero
Ten Pan nie jest obecnie obserwatorem ( był kiedyś ) i jest taka zasada że nie Sr…a się we własne gniazdo.

1 6 7 8