AKTUALNOŚCI
Marcin Matysiak: Dwie różne połowy

Niepocieszony na pomeczowej konferencji prasowej był trener ŁKS Łódź Marcin Matysiak (na zdjęciu). Przyznał, że jego zespół zagrał ze Śląskiem Wrocław dwie różne połowy. Mówił również o tym, że nie udało mu się zrealizować celu, którym było utrzymanie w lidze. Zapewnił jednocześnie, że ŁKS do końca będzie walczył o punkty.


keeza komplety sportowe

To były dwie różne połowy w wykonaniu ŁKS-u. W pierwszej Śląsk oddał nam inicjatywę i wtedy potrafiliśmy wykreować kilka sytuacji, choć zabrakło tych bardziej klarownych, zabrakło kropki nad „i”. Drugie oblicze pojawiło się po zdobyciu gola w drugiej połowie. Cofnęliśmy się, nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce, prowokowaliśmy niebezpieczne sytuacje na własnej połowie, co rywal wykorzystał. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie osiągnąłem celu, który przede mną postawiono. Dziękuję za docenienie, ale zawsze najpierw patrzę w lustro, a nie szukam winnych niepowodzenia wokół siebie. Zostały jeszcze trzy mecze i postaramy się pożegnać Ekstraklasę z godnością – powiedział Matysiak.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Pol
23 dni temu

No niestety ale niektórym piłkarzom brakło „paliwa w baku”.Od 60 min powinny nastąpić zmiany. Skupić się na szanowaniu wyniku. Przynajmniej wtedy remis był realny. Czyżby nie widzieli tego trenerzy ?