AKTUALNOŚCI
Stal Głowno traci nadzieję na IV ligę

Stal Głowno prowadzona przez trenera Tomasza Lenarta przegrała na swoim boisku mecz 22. kolejki grupy pierwszej Klasy Okręgowej z Włókniarzem Zgierz 0:1 (0:0) i traci do lidera tabeli Term Poddębice już 10 punktów. Jedynego gola w tym meczu strzelił Maksym Dubenkow. Włókniarz dzięki wygranej zniwelował stratę punktową do Stali do dwóch punktów.

Termy wyprzedzają kolejno: LKS Różyca, GKS Ksawerów, Stal Głowno i właśnie wspomnianego wcześniej Włókniarza Zgierz.

Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kowal
13 dni temu

Z bólem serca patrzy się na Stal w tym sezonie. Trener gdyby nie przyjacielskie stosunki z prezesem wyleciałby już dawno. A z tym składem marne szanse na awans w najbliższych kilku latach. Dratkiewicz tak się zarzekał że zrobi awans chociaż by nikt z Głowna miał tu nie grać więc chyba można liczyć na przewietrzenie szatni w najbliższym oknie i nowe nazwiska

Do Michał
16 dni temu

Michał ciężko się do końca zgodzić, skoro chodzisz na mecze Stali od dawna to powinieneś pamiętać, że awans do 4. ligi oraz utrzymanie robili Florczak, Osiński, bracia Waskiewicz, Leszczyński, Ogórek, Lebioda, Szymczak nawet decydującą bramka strzelił z Widzewem, w 4. lidze fajnie sobie radził już Oskar Bursiak, teraz są to chłopaki z doświadczeniem 4 ligowym wzmocnieni lub uzupełnieni Fudala, Stańczykiem, Związkiem, Przybyszem, Shmatovem, Owczarczykiem, Olszewskim, Lipskim, Hubertem czy bramkarzami. Gdzie leży problem nie wiem, ale Stal zrobiła w ostatnich dwóch latach mnóstwo transferów, ktoś tych ludzi ściągał, ktoś im płaci, ktoś powinien mieć na nich pomysł i brać za to… Czytaj więcej »

Michał
16 dni temu

Ludzie co Wy piszecie, jaka najlepsza kadra. W tej kadrze nadaje się góra 6 zawodników do grania na jakimś sensownym poziomie. Reszta kopaczy jak już przebywa na boisku, to raczej tylko na nim przebywa, bo nic dobrego na nie nie wnosi. Szkoda tylko paru zawodników, bo trochę się tutaj marnują. Ludzie piszecie o zawodnikach takich jak Adrian, Dawid itp. Przychodzę i obserwuje mecze Stali od bardzo dawna i szczerze Ci zawodnicy nic nie wnoszą na boisku, a czasami mam wrażenie przeszkadzają. W Stali problemem jest to, że nie ma głębi składu. Skład się kończy na paru nazwiskach które coś kopnąć… Czytaj więcej »

Bart
16 dni temu

Do obserwujący – tak przy kontuzji D. Związka uważam że Hubert powinien dostać szansę… choćby z AKS dał dobrą zmianę (tu muszę przyznać że za Adriana) i rozruszał atak i jest kreatywnym zawodnikiem, nie wiele brakowało a z jego podań wpadłyby bramki. Mecz z Włókniarzem był w jego wykonaniu słaby, ale nikt się w nim nie wyróżniał. Dawid Sz. już w IV lidze udowodnił że może być groźnym napastnikiem, a jego szybkość w tej lidze robi ogromną różnicę i w prawie każdym meczu w którym gra dochodzi do sytuacji bramkowych… Jest też bardzo groźny przy kontrach. Jeśli chodzi o Olszę… Czytaj więcej »