AKTUALNOŚCI
Grom Powodów zapunktował bez walki

Zaplanowany na niedzielne przedpołudnie mecz 16. kolejki grupy drugiej Klasy B pomiędzy Gromem Powodów, a Kanarkami Małachowice nie doszedł do skutku, bowiem goście nie stawili się na to spotkanie. Tym samym miejscowi triumfowali walkowerem 3:0 i taki też wynik uwzględniamy w tabeli, choć ostateczna decyzja należy do Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.


tomadex wszystko dla kibica

Grom ma 33 punkty i zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Kanarki z 22 punktami plasują się na pozycji piątej.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mhm
20 dni temu

Kibic13 weź nie rozśmieszaj… 500 zł kary za walkower, czy 500 za przełożenie meczu rzeczywiście robi ogromną różnicę… Jeden **** no i tak zapłacisz. A i uprzedze twoje następne pytanie, płaci to drużyna z której inicjatywy wychodzi przełożenie meczu. Skoro inne drużyny potrafiły się zebrać i zagrać jak piszesz to dlaczego Grom nie potrafił pojechać do Łęczycy?

Kibic13
22 dni temu

Mhm… A kiedy chcieli przełożyć bo termin przełożenia takiego meczu jest 2 tygodnie przed bez oplat później opłaty za przekładanie wynoszą 500 zł chyba że tylko tego samego dnia godzinę można zmienić bez kosztów. Inne drużyny potrafiły się zebrać i zagrać.

Mhm
22 dni temu

Szkoda, że Grom tak płakał po meczu w Łęczycy, że Górnik nie chciał przełożyć meczu a jak przyszło co do czego żeby pomóc Kanarkom to nie chcieli grać w nowym terminie….