AKTUALNOŚCI
Do Kutna pojadą z nowym trenerem?

Sytuacja Skalnika Sulejów w czwartoligowej tabeli na półmetku rundy rewanżowej jest bardzo trudna. Sulejowianie, aby zachować ligowy byt, muszą zacząć punktować i to punktować regularnie. Sezon jest jeszcze do uratowania, ale punkty muszą zacząć trafiać na konto już od najbliższych meczów. A te wcale nie są łatwe. 11 maja Skalnik pojedzie do Kutna, a następnie zagra u siebie z RKS Radomsko.


keeza komplety sportowe

Wielce prawdopodobne, że już pod wodzą nowego trenera. Taka decyzja rozważana jest w klubie i możliwe, że z KS Kutno Skalnik zagra już pod wodzą nowego-starego szkoleniowca Wojciecha Robaszka, który miałby zastąpić Szymona Wagę. Byłaby to kolejna roszada na trenerskiej ławce w Skalniku.

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
15 dni temu

Wojciech Robaszek jeszt trenerskim mistrzem. Odczarowanie drużyny calkiem mozliwe. Do zdobycia jest jeszcze dużo punktów. Skalnik już grał z Sokołem, Widzewem i Polonią. Piłka caly czas jest w grze. Skalnik to naprawdę fajna ekipa. Na miarę swoich możliwosci rozwinęli się naprawdę fajnie. Sam fakt, że przychodzi taki trener jak Wojciech Robaszek jasno pokazuje, że organizacja jest zapewne barsziej niż OK. Do bagna by nie przyszedł.

Bylo
16 dni temu

Już im nic nie pomoże