AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

W weekend rozegrane zostaną mecze grupy pierwszej Klasy Okręgowej, łódzkiej Klasy A, a także Klasy B. Niezwykle interesująco zapowiada się starcie w Byczynie, gdzie zmierzą się Termy Poddębice, które są liderem tabeli klasy okręgowej z zajmującym miejsce drugie LKS Różyca. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych potyczek.

Klasa Okręgowa
Grupa I
(sobota – 11 maja)
15:00 – GKS Ksawerów – Stal Głowno – Kuś
15:00 – Olimpia Karsznice – Termy Uniejów – WS Sieradz
15:00 – Termy Poddębice – LKS Różyca – W. Pawlak
15:30 – Iskra Dobroń – Orzeł Piątkowisko – Przybysz
16:00 – Bzura Ozorków – KAS Konstantynów – Pionko
16:00 – Orzeł Parzęczew – Włókniarz Pabianice – Leśniewski
17:00 – Włókniarz Zgierz – Victoria Rąbień – Dolny
(niedziela – 12 maja)
15:00 – AKS SMS II Łódź – Rosa Rosanów – Wykrota

Klasa A
Grupa I
(sobota – 11 maja)
16:00 – PSV Łódź – Ner Łódzki – WS Piotrków
16:00 – GLKS Dłutów – LKS Czarnocin – Kubik
20:00 – Milan Club Polonia – Łódzka Akademia Futbolu – Wykrota
(niedziela – 12 maja)
11:00 – MKP-Boruta Zgierz – Victoria Łódź – WS Łódź
17:00 – Włókniarz II Pabianice – Zawisza II Rzgów – Krasnopolski

Grupa II
(sobota – 11 maja)
16:00 – LKS Gałkówek – Zjednoczeni II Stryków – Mijas
17:00 – Start Złaków Borowy – AMII Łódź – WS Skierniewice
17:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Naprzód Jamno – Gajek
17:00 – Pogoń Rogów – Victoria Bielawy – WS Skierniewice
(niedziela – 12 maja)
12:00 – Czarni Smardzew – Huragan Swędów – Kuś
15:00 – Sokół Popów – Astra Zduny – W. Pietrzak

Grupa III
(sobota – 11 maja)
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Widawia Widawa – Chojnacki
17:00 – PTC Pabianice – Pogoń II Zduńska Wola – Sadowski
(niedziela – 12 maja)
13:00 – Sokół II Aleksandrów – Orzeł Kazimierz – Przytuła
13:00 – KS Rębieskie – Sazan Pęczniew – WS Sieradz
15:00 – LUKS Bałucz – Korab Łask – WS Sieradz

Grupa IV
(sobota – 11 maja)
15:00 – Malina Piątek – Kobra Leźnica Wielka – Kasztelan
15:15 – Magnat Sierpów – MKS Mianów – Morawski
15:30 – Expom Krośniewianka – LKS Świnice Warckie – Gródecki
17:00 – GLKS Sarnów/Dalików – Zryw Śliwniki – Musiał
(niedziela – 12 maja)
13:00 – Ostrovia Ostrowy – Salos Róża Kutno – R. Walczak
15:00 – Kotan Ozorków – Witonianka Witonia – Szymczyk

Klasa B
Grupa I
(sobota – 11 maja)
15:00 – Korab II Łask – Teofilek Łódź – WS Sieradz
(niedziela – 12 maja)
11:00 – Piasia Zygry – Rokita Rokitnica – Pacała
11:00 – Łódzki Klub Sportowy – LKS Kwiatkowice – Stokłos
13:00 – GKS II Ksawerów – AMII II Łódź – Węgrzyn
17:00 – Włókniarz II Konstantynów – AKS SMS III Łódź – M. Walczak

Grupa II
(sobota – 11 maja)
17:00 – Sokół Skromnica – Orzeł Wróblew – Mędrzycki
(niedziela – 12 maja)
10:30 – Kanarki Małachowice – LKS Gieczno – Groblewski
11:00 – GKS Byszew – Górnik Łęczyca – Graczyk
11:00 – KS Fair Play Kutno – Grom Powodów – Kotynia
13:00 – LKS Modlna – Iskra Góra św. Małgorzaty – Kolis

Grupa III
(sobota – 11 maja)
18:00 – Start II Brzeziny – LKS II Gałkówek – Bernacik
(niedziela – 12 maja)
11:00 – Powstaniec Dobra – LKS Dąbrówka – Szafarz
15:30 – SAP Andrespolia Wiśniowa Góra – Błękitni Ciosny – Kmieciak
18:00 – Ner Łódzki II – Start Szczawin – Niekraszewicz

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Ziomek
17 dni temu

KORAB II GRA W SOBOTĘ O 15.00 !