MLKS Konopnica ukarany walkowerem

Wydziału Gier i Ewidencji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję w sprawie niedokończonego meczu 22. kolejki grupy trzeciej Klasy Okręgowej pomiędzy MLKS Konopnica, a WKS 1957 Wieluń. Gospodarze nie wyszli na drugą połowę spotkania protestując w ten sposób przeciwko, ich zdaniem, krzywdzącej decyzji sędziego. Do przerwy było 0:0.

MLKS ukarany został jednak walkowerem 0:3. Nie jest to jednak decyzja ostateczna i klub z Konopnicy może się od niej odwołać. W tabeli uwzględniamy wynik pierwszej instancji.

9 komentarzy
Obserwator
3 miesięcy temu

A co z trójką sędziowską? Brawo WKS za brak honoru. Za rok będziecie płakać w IV lidze jak wystartujecie.

Oskar

Wieluń z trenerem na czele podczas meczu gadali co innego a na wydziale w związki dostali amnezji, ambitni to jesteście nie można wam odmówić natomiast honoru nie macie żadnego.

Emes

Dlaczego wszędzie powielana jest informacja że zawodnicy z konopnicy nie wyszli na drugą połowę? Zawodnicy konipnicy zeszli z boiska jeszcze w pierwszej połowie.

Romek

Do Jurek. Wszyscy będą bardzo zadowoleni jak Konopnica stworzy sobie własną ligę,mega pomysł.Galek posędziuje,kasa zostanie w klubie, naprawdę Mega!!! Sędziowie wreszcie odpoczną od tego syfu.

Jurek

No i jak zwykle. Czy kiedykolwiek OZPN ukarze sędziów nie bo oni mają zawsze rację. To jest żałosne. Może kluby powinny sobie stworzyć własne ligi bo po co nabijac związkom kasę niech się razem z arbitrami sami dalej bawią tylko ciekawe za co to będą robić