AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze grupy trzeciej Klasy Okręgowej, sieradzkiej Klasy A oraz Klasy B. Lider tabeli klasy okręgowej WKS 1957 Wieluń zainkasuje tym razem trzy punkty bez walki. To dlatego, że miał grać z KS Karsznice, który przed rundą wiosenną wycofał się z rywalizacji. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych potyczek, ale warto pamiętać, że w każdej chwili może dojść do zmian.


tomadex wszystko dla kibica

Klasa Okręgowa
Grupa III
(sobota – 18 maja)
15:00 – LZS Brąszewice – Ekolog Wojsławice – Majkowski
16:00 – TS Janiszewice – UKS Galewice – Sztraube
16:00 – Czarni Rząśnia – Warta II Sieradz – Kretek
17:00 – Prosna Wieruszów – Pogoń Zduńska Wola – Śniady
18:00 – Złoczewia Złoczew – Piast Błaszki – Badziak
(niedziela – 19 maja)
18:00 – Jutrzenka Warta – Sokół Goszczanów – Kozłowski

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 18 maja)
16:00 – LKS Kobierzycko – Jaga Lututów – Iwankiewicz
16:00 – GLKS Biała – Inter Sieradz-Woźniki – Tosoni
17:00 – LKS Pyszków – Centra Walichnowy – Owczarek
(niedziela – 19 maja)
14:00 – LKS Zapole – Orzeł Wola Wiązowa – Duraj
16:00 – KS Osiek – UKS Ustków – Bieniek
16:00 – TS Gruszczyce – Warta Osjaków – Lenica
17:00 – Piast II Błaszki – Hetman Rusiec – Owczarek

Grupa VIII
(sobota – 18 maja)
16:00 – LKS Wierzchlas – GKS Siemkowice – Dankowski
17:00 – Słowian Dworszowice – KS Kraszkowice – Golański
17:00 – LKS Kiełczygłów – Victoria Skomlin – Gajewczyk
17:00 – Zawisza Pajęczno – LZS Łaszew – Jasiński
(niedziela – 19 maja)
11:00 – LZS Krzyworzeka – LKS Masłowice – Śniady
15:00 – Płomień Makowiska – KKS Kurów – M. Nowak
17:30 – GKS Czastary – LZS Staw – Golański

Klasa B
Grupa VI
(sobota – 18 maja)
17:00 – Unia Sieradz-Męka – LZS Chrząstawa – Robert Ubycha
(niedziela – 19 maja)
11:00 – Amatorzy Zapolice – Jutrzenka II Warta – Krawczyk
11:00 – MUKS Wróblew – Iskra Stolec – Krawczyk
14:00 – UKS Wiewiórczyn – LKS Kalinowa – Jan Rutecki
17:00 – Hetman Sieradz – GKS Sędziejowice – Majkowski

Grupa VII
(sobota – 18 maja)
17:00 – LZS Trębaczew – LZS Wrońsko – Witaszek
17:30 – Ostrowia w Ostrówku – Prosna Wyszanów – Kryściak
(niedziela – 19 maja)
12:00 – KS Sokolniki – LZS Młynisko – Zadworny
13:00 – Orion Olewin – Zryw Ożegów – D. Misiek
13:00 – Prosna II Wieruszów – Piast Ruda – Robert Ubycha
15:00 – KS Radoszewice – LZS Pątnów – Witaszek

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments