AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

Powoli finiszuje sezon 2023/2024 na boiskach piotrkowskiej delegaury Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. O awanse i uniknięcie degradacji rywalizują zespoły grupy II klasy okręgowej, piotrkowskiej klasy A i klasy B. Poniżej obsada sędziowska zaplanowanych na weekend spotkań. W każdej chwili może ona ulec zmianie bez podania przyczyny.


keeza komplety sportowe

Klasa okręgowa
Grupa II
(sobota – 18 maja)
15:00 – Zawisza Rzgów – KKS Koluszki – Marcin Łuczak
17:00 – LZS Justynów – MGKS Drzewica – Rafał Najder
17:00 – LKS Mierzyn – Stal Niewiadów – Tomasz Haładaj
17:30 – UKS Concordia 1909 Piotrków – Victoria Żytno – Daniel Walas
(niedziela – 19 maja)
11:00 – Polonia Gorzędów – Start Lgota Wielka – Paweł Pryczek
11:00 – Omega II Kleszczów – LKS Mniszków – Damian Łukasiński
13:00 – Kasztelan Żarnów – ESPN Bełchatów – Dawid Jedliński
17:00 – Włókniarz Moszczenica – Pilica Przedbórz – Dawid Jałmużna

Klasa A
Grupa V
(sobota – 18 maja)
17:00 – LKS Lubochnia – Ceramika II Opoczno – Kacper Pawelec
17:00 – LUKS Mroczków-Dzielna – LKS Białaczów – Katarzyna Bryk
(niedziela – 19 maja)
11:00 – Lechia II Tomaszów – Pionier Baby – Patryk Niedźwiecki
11:00 – RKS Rzeczyca – Relax Czerniewice – Kacper Kochelski
16:30 – Grabka Grabica – IKS Inowłódz – Hubert Krawczyk
17:30 – Olimpia Wola Załężna – LKS Radzice – Łukasz Grelowski

Grupa VI
(sobota – 18 maja)
16:00 – Wolanka Wola Krzysztoporska – Astoria Szczerców – Grzegorz Muskała
17:00 – Świt Kamieńsk – Motor Bujniczki – Michał Papis
17:00 – GUKS Gorzkowice – Start Niechcice – Michał Dzwonkowski
18:00 – Piast Krzywanice – VIS Gidle – Waldemar Markiewicz (na zdjęciu, z lewej)
(niedziela – 19 maja)
13:45 – GKS II Bełchatów – Czarni Rozprza – Dawid Łuczyński
16:00 – Victoria Woźniki – LUKS Gomunice – Mateusz Włudara

Klasa B
Grupa IV
(sobota – 18 maja)
17:00 – Włókniarz II Moszczenica – Atom Januszewice – Rafał Surma
(niedziela – 19 maja)
11:00 – Tęcza Janków – Zjednoczeni Budziszewice – Mateusz Jałmużna
19:00 – Mazovia Tomaszów – KS Paradyż – Antoni Jędrych

Grupa V
(sobota – 18 maja)
15:00 – Lechia Bełchatów – RKS II Radomsko – Wiktor Świstak
17:00 – LKS Dobryszyce – Ruch 1951 Chrzanowice – Michał Ledwan
(niedziela – 19 maja)
15:00 – Polonia II Piotrków – Czartoria Ręczno – Grzegorz Muskała

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Legendy
25 dni temu

Hubert Kwiatkowski i Waldemar Markiewicz żywe legendy bełchatowskiego sportu!