Rekordowa wygrana rezerw Widzewa

Rezerwy ekstraklasowego Widzewa Łódź nie rezygnują z walki o awans do grupy pierwszej III ligi. W niedzielę podopieczni trenera Michała Czaplarskiego rozgromili na swoim stadionie Wartę Działoszyn 11:0. W trwającym obecnie sezonie to najwyższa wygrana w tej lidze. Łodzianie są na drugim miejscu w tabeli i mają cztery punkty mniej od prowadzącego Sokoła Aleksandrów.

Bohaterem tego niecodziennego spotkania był Kamil Andrzejkiewicz, który w drugiej połowie meczu strzelił cztery gole. Wszedł w przerwie meczu zmieniając strzelca dwóch bramek Filipa Zawadzkiego.

Widzew II Łódź – Warta Działoszyn 11:0 (6:0)
Bramki: Łukasz Plichta 2, Ernest Terpiłowski 8, Daniel Mąka 14, Marcin Kozłowski 23, Filip Zawadzki 28, 39, Kamil Andrzejkiewicz  47, 57, 67, 70, Mateusz Kempski 53

Widzew II: Krzywański (46′ Mistygacz) – Kozłowski, Tanżyna (46′ Przybylski), Najderek, Tlaga (57′ Pokorski) – Chwałowski (57′ Musialski), Plichta, Dawid – Mąka (46′ Kempski), Terpiłowski (57′ Kurzawa), Zawadzki (46′ Andrzejkiewicz).

Warta: Panek (46′ Kamiński) – Wenus, Graliński (46′ Miedwiediew), Drągowski, Madej, Kukulski (67′ Sobera), Adamczyk, Drozdek, Nagieł, Więcławik (46′ Piróg), Krawczyk.