Okazałe zwycięstwo tomaszowskiej Lechii

Lechia Tomaszów do końca walczy o jak najwyższą lokatę na zakończenie trzecioligowego sezonu. W meczu wieńczącym 31. kolejkę rozbiła w Białobrzegach miejscową Pilicę aż 6:2 (4:1). Trzy bramki strzelił w tym meczu Bartosz Snopczyński i dzięku temu zachował szansę na tytuł króla strzelców ligi. O jedno trafienie ustępuje Kamilowi Sabille (Unia Skierniewice).

Od pierwszej do ostatniej minuty przewaga Lechii nie podlegała żadnej dyskusji. W 5. minucie lechiści wygrywali 1:0 po trafieniu Marcina Pieńkowskiego, a niespełna kwadrans później na 2:0 podwyższył Snopczyński. Po 45 minutach Lechia wygrywała 4:1, aby ostatecznie zakończyć spotkanie z wynikiem 6:2. Wynik pojedynku ustalił Krystian Kolasa.

Pilica Białobrzegi – Lechia Tomaszów 2:6 (1:4)
Bramki dla Lechii: Marcin Pieńkowski 5, Bartosz Snopczyński 17, 45, 52, Kordian Górka 45, Krystian Kolasa 83

Lechia: Awdziewicz (77′ Grejber) – Szymczak, Snopczyński (77′ Bogus), Król ż, Płatek (58′ Gambka) – Pieńkowski (64′ Kolasa), Ziarek, Pawlusiński, Dunajski, Górka – Mikołajczyk ż (58′ Skrzyniak ż)