AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

W weekend rozegrane zostaną mecze grupy trzeciej Klasy Okręgowej, sieradzkiej Klasy A oraz Klasy B. WKS 1957 Wieluń, który prowadzi w klasie okręgowej, może się przybliżyć do mistrzostwa dającego awans do IV ligi. Stanie się tak, jeśli wygra na wyjeździe z zespołem rezerw Warty Sieradz. Publikujemy obsadę sędziowską zaplanowanych meczów, ale warto pamiętać, że mogą być zmiany.


keeza komplety sportowe

Klasa Okręgowa
Grupa III
(sobota – 25 maja)
17:00 – Pogoń Zduńska Wola – Złoczewia Złoczew – Kozłowski
17:00 – Piast Błaszki – Czarni Rząśnia – Kulawiecki
17:00 – UKS Galewice – LZS Brąszewice – Janecka
17:30 – MLKS Konopnica – Jutrzenka Warta – Berliński
(niedziela – 26 maja)
11:00 – Warta II Sieradz – WKS 1957 Wieluń – Tądel
17:00 – Sokół Goszczanów – Prosna Wieruszów – Felcenloben

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 25 maja)
17:00 – UKS Ustków – LKS Pyszków – Tosoni
17:00 – Centra Walichnowy – GLKS Biała – Jasiński
(niedziela – 26 maja)
11:00 – Inter Sieradz-Woźniki – LKS Kobierzycko – Lubański
14:00 – LKS Zapole – Piast II Błaszki – Duraj
14:00 – Warta Osjaków – KS Osjaków – Adamski
15:30 – Orzeł Wola Wiązowa – TS Gruszczyce – Nowacki
16:00 – Jaga Lututów – Hetman Rusiec – Bieniek

Grupa VIII
(sobota – 25 maja)
16:00 – LZS Staw – LKS Kiełczygłów – Mariusz Nowak
17:00 – GKS Czastary – LKS Wierzchlas – Śniady
17:00 – LZS Łaszew – Płomień Makowiska – Dankowski
(niedziela – 26 maja)
11:00 – LKS Masłowice – Słowian Dworszowice – Majkowski
15:00 – KS Kraszkowice – Zawisza Pajęczno – Aleksandrowicz
16:00 – Victoria Skomlin – LZS Krzyworzeka – Tosoni
17:00 – KKS Kurów – GKS Siemkowice – Lubański

Klasa B
Grupa VI
(sobota – 25 maja)
17:00 – LKS Kalinowa – Iskra Stolec – Nowacki
(niedziela – 26 maja)
11:00 – MUKS Wróblew – Unia Sieradz-Męka – Janicki
11:00 – LZS Chrząstawa – Hetman Sieradz – Mateusz Rutecki
11:00 – GKS Sędziejowice – Amatorzy Zapolice – Baranowicz
11:00 – Jutrzenka II Warta – LGKS Charłupia Mała – Iwankiewicz

Grupa VII
(sobota – 25 maja)
17:00 – LZS Trębaczew – Orion Olewin – Antończyk
(niedziela – 26 maja)
12:00 – LZS Pątnów – Ostrowia w Ostrówku – Golański
14:00 – Piast Ruda – KS Sokolniki – Lewandowski
16:00 – Zryw Wójcin – KS Radoszewice – Antończyk
16:00 – Prosna Wyszanów – Prosna II Wieruszów – Lewandowski

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments