Sokół Aleksandrów coraz bliżej III ligi

Sokół Aleksandrów przegrywał po 45 minutach z ŁKS III Łódź 0:1, ale w drugiej połowie był już o wiele skuteczniejszy i wypunktował rywala aż 5:1. Podopieczni trenera Radosława Koźlika mają na koncie 68 punktów i są liderem czwartoligowej tabeli. Do mistrzostwa i tym samym awansu do grupy pierwszej III ligi coraz bliżej. Do końca sezonu pozostało jeszcze sześć kolejek.

W pierwszej połowie gola nieoczekiwanie strzelili łodzianie, a Miłosza Rogalewicza pokonał Wiktor Czerwiński. Po zmianie stron do głosu doszli gracze z Aleksandrowa. Najpierw piłkę do siatki skierował Jardel Cruz, a chwilę później najskuteczniejszy zawodnik Sokoła Ołeksij Najdyszak. Rozpędzony lider tabeli dołożył jeszcze trzy gole i wygrał ostatecznie 5:1. By to 11 triumf tego zespołu w rundzie rewanżowej.

ŁKS III Łódź – Sokół Aleksandrów 1:5 (1:0)
Bramki: Wiktor Czerwiński 16 – Jardel Cruz 50, Ołeksij Najdyszak 58, 78 – karny, Michał Wolinowski 68, Adam Król 89

ŁKS III: Pawlak – Olczak (65′ Misztalski), Czerwiński, Lambrecht, Klajnert – Marczak, Jakubczak (78′ Kwieciński), Dynel (60′ Wojciechowski), Kajszczak (74′ Frakowski) – Koszur, Popławski.

Sokół: Rogalewicz – Mamełka, Chojecki (85′ Jończyk), Jardel Cruz (82′ Król), Dziuba – Wolinowski, Najdyszak (85′ Rzeźniczak), Gmosiński (78′ Filipiak), Woźniczak – Kania (82′ Soucek), Trenkner (66′ Wieczorek).