Brunatni zremisowali w Zambrowie

W ostatnim w tym sezonie wyjazdowym meczu grupy pierwszej III ligi GKS Bełchatów zremisował na wyjeździe z Olimpią Zambrów 2:2 (1:1). Było to ósme w tym sezonie ligowe starcie Brunatnych zakończone podziałem punktów i jednocześnie trzecie na boisku rywala. Podopieczni trenera Patryka Rachwała mają obecnie na koncie 53 punkty. Obie bramki dla dla GKS strzelił Bartłomiej Bartosiak.

Broniący się przed spadkiem do IV ligi gospodarze wyszli na prowadzenie w 11. minucie po golu Patryka Malinowskiego z rzutu karnego. Tuż przed przerwą do remisu doprowadził Bartłomiej Bartosiak. Gospodarze, dla których remis był porażką, wyszli na prowadzenie w 58 minucie, ale na dwie minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu Bartosiak wykorzystał rzut karny i ustalił wynik meczu.

Olimpia Zambrów – GKS Bełchatów 2:2 (1:1)
Patryk Malinowski 11-karny, Eryk Jarzębski 58 – Bartłomiej Bartosiak 45, 88-karny

GKS: Otczenaszenko – Szymorek, Nowak, Golański, Grzelak (71′ Błaszczyk) – Bartosiak, Sarnik, Holik, Łaski (61′ Woźniakowski) – Zdybowicz (71′ Napołow), Wroński.