Stracili gola grając w przewadze

Od przegranej na swoim boisku rozpoczął sezon trzecioligowy Pelikan Łowicz. Podopieczni trenera Pawła Jakóbiaka ulegli ŁKS Łomża 0:1 (0:0), tracąc gola w doliczonym czasie gry. Przyjezdni, prowadzeni przez byłego trenera między innymi łowiczan i Widzewa Łódź, Marcina Płuskę wymieniani są w gronie faworytów do mistrzostwa grupy pierwszej.

Jedyny gol w tym meczu padł już po upływie 90 minut, a strzelił go Kamil Wenger wykazując się największym sprytem w zamieszaniu podbramkowym. ŁKS grał już wtedy w dziesiątkę, bo w 80 minucie czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został Adrian Bielka.

Pelikan Łowicz – ŁKS Łomża 0:1 (0:0)
Bramka: Kamil Wenger 90+5

Pelikan: Wlazłowski – Winkler, Kłąb, Woder (90′ Gapys), Olpiński (90′ Jasiński) – Basiuk, Falkowski (80′ Starbała), Grądzki, Dudziński – Kurzawa (63′ Dziemidowicz), Pawlicki.