Daniel Myśliwiec: Cieszy wygrana i styl

Widzew Łódź znakomicie rozpoczął sezon 2024/2025 w PKO Ekstraklasie. W trzech spotkaniach wywalczył siedem punktów i w tabeli ustępuje tylko Jagiellonii Białystok. W poniedziałkowym meczu wygrał 3:1 (1:1) w Krakowie z Cracovią. Trener Widzewa Daniel Myśliwiec (na zdjęciu) pochwalił swój zespół nie tylko za wygraną, ale również za styl.

Ciężko nie być w dobrym humorze. Dużo mógłbym mówić, ale postaram się zebrać do kupy wszystkie kluczowe moment. Cieszymy się także z tego, że w poprzednim sezonie dobrze szło nam z mocnymi rywalami, ale teraz potrafimy punktować też z tymi teoretycznie słabszymi. Na wejściu w mecz straciliśmy bramkę, a mimo to zdołaliśmy zwyciężyć. Z tego powodu jest to dla mnie bardzo cenna wygrana. Ona pokazuje, że codzienna praca wykonywana przez moich piłkarzy nie idzie na marne. Widać, że Cracovia ma swoje mocne atuty. W pierwszej połowie w zasadzie gra toczyła się tak, jakby rywal tego chciał. Mimo, iż poza akcją bramkową nie stworzył sobie wielu sytuacji. Bardzo pomogło nam nasze zachowanie przy stałych fragmentach Cracovii, do czego byliśmy przygotowani dzięki pracy trenera Łukasza Włodarka. Dzięki temu wybroniliśmy się w kilku momentach. Cieszy nas zwycięstwo i styl, jaki pokazaliśmy, zwłaszcza w drugiej połowie – powiedział Myśliwiec.

Źródło: widzewtomy.net