ŁKS II Łódź nie dał rady Kotwicy

ŁKS II Łódź odpadł z Pucharu Polski przegrywając na stadionie imienia Władysława Króla z Kotwicą Kołobrzeg 2:3 (0:0). Wszystkie bramki w tym ciekawym pojedynku padły w drugiej jego połowie. Łodzianie gonili wynik, ale ostatecznie nie dali rady wywalczyć awansu. Przed zespołem Konrada Geregi została więc już tylko walka o utrzymanie w II lidze.

W pierwszej połowie spotkania kibice nie zobaczyli bramek, aczkolwiek Kotwica powinna wygrywać. W 30. minucie Jonathan Junior nie wykorzystał jednak rzutu karnego, a jego strzał trafił w słupek bramki bronionej przez Tomasza Kucharskiego. O wiele ciekawiej było po przerwie. Tuż po wznowieniu gry goście prowadzili 2:0 po trafieniach Nicolasa Rajsela i wspomnianego wcześniej Juniora. ŁKS II odpowiedział bramką Mateusza Wzięcha z 66. minuty. Sześć minut później Jonathan Junior strzelił jedenastkę lepiej niż w pierwszej połowie i goście wygrywali 3:1. Łodzianie już do końca atakowali, ale stać ich było jedynie na honorową bramkę Kacpra Popławskiego.

ŁKS II Łódź – Kotwica Kołobrzeg 2:3 (0:0)
Bramki: Mateusz Wzięch 66, Kacper Popławski 90 – Nicolas Rajsel 47, Jonathan Junior 48, 72-karny

ŁKS II: Kucharski – Wszołek (75′ Tłaczała), Ślęzak, Fałowski, Książek – Grabowski (62′ Saganowski), Iwańczyk (62′ Pawłowski), Rozwandowicz, Wzięch, Coulibaly (62′ Sławiński) – Siwek (82′ Popławski)