Siedem bramek Mazovii

Sobotnie mecze w skierniewickiej klasie okręgowej nie przyniosły niespodzianek. W obu meczach wygrali gospodarze. Na uwagę zasługuje wysoka wygrana Mazovii Rawa Mazowiecka, która rozbiła Vagat Domaniewice aż 7:0 (3:0).

W Zdunach miejscowa Astra gładko ograła rywali z Chąśna. Do przerwy po bramce Łukasza Kowalika gospodarze prowadzili 1:0. Po przerwie padły kolejne dwie bramki dla Astry. Gości tego dnia stać było jedynie na bramkę honorową. Jej autorem był Marcin Grocholewicz.

Kibice oglądający mecz w Rawie Mazowieckiej mieli powody do zadowolenia. Ich drużyna wygrała z Vagatem Domaniewice 7:0. Miejscowi do przerwy prowadzili 3:0,  a po przerwie zaaplikowali domaniewiczanom jeszcze 4 bramki. Dla Mazovii strzelali: Paweł Wyciszkiewicz cztery, Marcin Kosela dwie i Tomasz Stasiewicz.