Rolnik wygrywa z Protectorem

Występujący w grupie I sieradzkiej klasy B LZS Rolnik Skąpa pokonał na własnym terenie LKS Protector Sędziejowice. Była to kolejna wyjazdowa porażka drużyny z Sędziejowic.

Spotkanie rozpoczęło się dla zawodników Protectora bardzo źle, albowiem już w 5. minucie gry gospodarze objęli prowadzenie, a strzelcem bramki był Taranek. Goście odpowiedzieli pięknym trafieniem Pawła Przychodzkiego, który uderzył z około 20. metrów nie dając szans bramkarzowi. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. W drugiej części gry gra toczyła się głównie w środku boiska, a ofensywne próby, zarówno jednej, jak i drugiej drużyny kończyły się przeważnie na obrońcach. Gospodarze grali jednak do końca. W ostatnich pięciu minutach piłkarze Rolnika zdobyli dwie bramki, najpierw w 87. minucie Tomasza Merczyńskiego pokonał Łyp, a dwie minuty później wynik meczu ustalił Rydz. Chwilę później arbiter zakończył spotkanie.

LZS Rolnik Skąpa – LKS Protector Sędziejowice 3:1 (1:1)
Bramki: Taranek, Łyp, Rydz – Przychodzki

Rolnik: Smolarek – Mielczarek (R. Kurzynoga), Osiej, K. Kapela, Lesiak – Taranek, Dygudaj, Kazuba (Włodarczyk), Rydz – Tokarski, Łyp

Protector: Merczyński – Pawłowski, Szewczyk, Knapik, Buczkowski – Wesoły, Rubajczyk, Przychodzki, Sadziński (Troczyński) – Jakubiak, Swędrowski