AKTUALNOŚCI
Puchar im. Leszka Jezierskiego

Łódzki Związek Piłki Nożnej przedstawił terminarz rozgrywek odbywających się w ramach Pucharu im. Leszka Jezierskiego. Impreza przeznaczona jest dla dzieci w roczniku U-12.


tomadex wszystko dla kibica


Rozgrywki eliminacyjne
Grupa A (Łódzki, Podkarpacki, Wielkopolski, Opolski)

30 kwietnia 2011
godz 10:00 Łódzki ZPN – Podkarpacki ZPN
/boisko ŁKP Kolejarz Łódź/
godz. 11:00 Wielkopolski ZPN – Opolski ZPN
/boisko ŁKP Kolejarz Łódź/
godz. 16:30 Podkarpacki ZPN – Wielkopolski ZPN
/boisko Ruda Bugaj/
godz. 17:30 Opolski ZPN – Łódzki ZPN
/boisko Ruda Bugaj/

01 maja 2011
godz. 10:00 Łódzki ZPN – Wielkopolski ZPN
/boisko ŁKP Kolejarz Łódź/
godz. 10:00 Podkarpacki ZPN – Opolski ZPN
/boisko Ruda Bugaj/

Grupa B (Warmińsko-Mazurski, Zachodniopomorski, Dolnośląski, Świętokrzyski)

30 kwietnia 2011
godz. 10:00 Warmińsko-Mazurski ZPN – Zachodniopomorski ZPN
/boisko Metalowiec Łódź/
godz. 11:00 Dolnośląski ZPN – Świętokrzyski ZPN
boisko Metalowiec Łódź
godz. 16:30 Zachodniopomorski ZPN – Dolnośląski ZPN
/boisko Zawisza Rzgów/
godz. 17:30 Warmińsko-Mazurski ZPN – Świętokrzyski ZPN
/boisko Zawisza Rzgów/

01 maj 2011
godz. 10:00 Warmińsko-Mazurski ZPN – Dolnośląski ZPN
/boisko MKS Metalowiec Łódź/
godz. 10:00 Zachodniopomorski ZPN – Świętokrzyski ZPN
/boisko Zawisza Rzgów/

Grupa C (Mazowiecki, Pomorski, Lubelski, Lubuski)

30 kwietnia 2011
godz. 10:00 Mazowiecki ZPN – Lubuski ZPN
/boisko SKS Start Łódź/
godz. 11:00 Lubelski ZPN – Pomorski ZPN
/boisko SKS Start Łódź/
godz. 17:30 Lubuski ZPN – Lubelski ZPN
/boisko ŁKP Kolejarz Łódź/
godz. 16:30 Mazowiecki ZPN – Pomorski ZPN
/boisko SKS Start Łódź/

01 maj 2011
godz. 10:00 Mazowiecki ZPN – Lubelski ZPN
/boisko SKS Strat Łódź/
godz. 10:00 Lubuski – Pomorski ZPN
/boisko Rosanów/

Grupa D (Małopolski, Śląski, Kujawsko-Pomorski, Podlaski)

30 kwietnia 2011
godz. 10:00 Małopolski ZPN – Śląski ZPN
/boisko MKP Boruta Zgierz/
godz. 11:00 Kujawsko-Pomorski ZPN – Podlaski ZPN
/boisko MKP Boruta Zgierz/
godz. 16:30 Śląski ZPN – Kujawsko-Pomrski ZPN
/boisko TUR Ozorków/
godz. 17:30 Podlaski ZPN – Małopolski ZPN boisko TUR Ozorków

01 maj 2011
godz. 10:00 Małopolski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN
/boisko MKP Boruta Zgierz/
godz. 10:00 Śląski ZPN – Podlaski ZPN
/boisko Włókniarz Zgierz/

Ćwierćfinały:
Drużyny które zajmą 2 pierwsze miejsca w grupie awansują do Ćwierćfinałów.

W przypadku wyniku remisowego o awansie decydują rzuty karne (po 5).

01 maj 2011
godz. 16:00 1A – 2B boisko ŁKP Kolejarz Łódź
godz. 17:00 1B – 2A boisko SKS Start Łódź
godz. 16:00 1C – 2D boisko Włókniarz Zgierz
godz. 17:00 1D – 2C boisko MKP Boruta Zgierz

Półfinały i Finały:

02 maj 2011
godz. 9:30 Zwycięzca meczu 1A – 2B ze zwycięzcą meczu 2C – 1D
/stadion Widzew Łódź/
godz. 9:30 Zwycięzca meczu 1C – 2D ze zwycięzcą meczu 1B – 2A
/boisko UKS SMS Łódź/
godz. 12:00 zespoły pokonane w półfinałach grają o 3 miejsce
/sztuczne boisko UKS SMS Łódź/
godz. 13:00 zwycięscy półfinałów grają o 1 miejsce
/główne boisko UKS SMS/

Źródło: ŁZPN

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments