Wygrana w Tubądzinie

Pierwsza wiosenna wygrana młodych piłkarzy MKS Zduńska Wola. W spotkaniu sieradzkiej klasy okręgowej Górskiego pokonali oni na wyjeżdzie LKS Tubądzin 3:1 (1:1).

MKS zaraz na początku uzyskał przewagę i w 5. min po indywidualnej akcji Adriana Filipiaka objął prowadzenie. Po kwadransie gry do głosu doszli gospodarze i w 17 min. w polu karnym zawodnik MKS-u Karol Szulgan zagrał piłkę ręką. Zauważył to sędzia i podyktował jedenastkę. Do wykonania rzutu karnego podszedł Konrad Barszczak, który pewnym strzałem pokonał bramkarza. Wynik 1:1 utrzymał się do przerwy.
W czasie przerwy trener MKS-u Janusz Derdak udzielił reprymendy swoim zawodnikom co poskutkowało tym , że po przerwie zawodnicy LKS Tubądzin mieli tylko jedna akcję , która mogła zagrozić bramce gości. W 50. min przed polem karnym został sfaulowany Adrian Kamas zawodnik. Do wykonania rzutu wolnego podszedł Adrian Banasiak i przepięknym strzałem z 20 metrów zdobył bramkę  na 2-1 dla MKS-u. W doliczonym czasie Adrian Filipiak strzałem pod  poprzeczkę ustalił wynik meczu na 3-1 dla gości.

LKS Tubądzin – MKS Zduńska Wola 1:3 (1:1)

MKS: Gralewski Kacper(b) – Szewczyk Witold , Kępiński Kacper, Andrzejewski Jakub, Szulgan Karol, Kulczyński Jakub, Piotrowski Adrian, Banasiak Adrian, Muszyński Jakub, Kamas Adrian, Filipiak Adrian.
Na zmiany weszli: Gudaś Damian, Kopytek Adrian, Pietrzak Tomasz, Kubiak Witold, Kubiak Jakub.
Trener: Janusz Derdak.