Trudna sytuacja Warty Sieradz

W coraz trudniejszej sytuacji znajduje się trzecioligowa Warta Sieradz. Drużyna Romualda Solarka przegrała wyjazdowe spotkanie z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:3. Biało-zieloni objęli prowadzenie w 16. minucie po strzale Marcina Kobierskiego.

Sokół wyrównał w 36. minucie, a gola zdobył Arkadiusz Świętosławski. Do przerwy na boisku w Rudzie Bugaj utrzymywał się remis. W drugiej części gry na listę strzelców wpisywali się tylko zawodnicy Sokoła. W 63. minucie gola zdobył Paweł Adamiec, a w 86. minucie wynik spotkania ustalił Olaf Okoński.

Sokół Aleksandrów Łódzki – Warta Sieradz 3:1 (1:1)
Świętosławski 36′, Adamiec 63′, Okoński 86′ – Marcin Kobierski 16′

Warta Sieradz: Grzegorz Robakiewicz – Zawalich, Twardawa, Markiewicz, Sosnowski – Mitek, Łukasz Balcerzak (Sobczak), Graczykowski, Kozieł – Jezierski (Kowalczyk), Marcin Kobierski (Przezak)