Udane zakończenie Widzewa MESA

Wygraną zakończył się ostatni mecz w tym sezonie drużyny Młodej Ekstraklasy Widzewa Łódź. Podopieczni Radosława Mroczkowskiego pokonali na własnym stadionie Górnik Zabrze 2:0.

Zwycięstwo to spowodowało, że łodzianie uplasowali się ostatecznie na wysokiej szóstej pozycji w tabeli.

Sobotni mecz toczył się pod dyktando Widzewa. Gospodarze zdobyli pierwszego gola w 16. minucie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Emil Wrażeń. Po przerwie, w 69. minucie, wynik podwyższył Damian Knera.

W całym sezonie „Młody” Widzew odniósł 14 zwycięstw. 10-krotnie łodzianie schodzili z boiska w roli pokonanych, zaś 6-krotnie spotkania kończyły się remisem.

Mistrzem Polski Młodej Ekstraklasy został zespół Zagłębia Lubin.

Widzew Łódź (MESA) – Górnik Zabrze (MESA): 2:0 (1:0)
Bramki: Wrażeń 16′, Knera 69′

Widzew (MESA): Pytkowski – Bartkowski, Dybiec, Wlazło, Ceglarz D. (88′ Zawadzki), Knera, Zwoliński, Radowicz, Wrażeń (60′ Antosik), Bergiel (88′ Rzędzicki), Ceglarz S.

Górnik (MESA): Stachowiak – Kiełtyka, Kopacz, Mandok, Cymański (79′ Szołtysek), Lebek (46′ Bedronka), Sawiński (46′ Weis), Bartusiak, Kucza, Strzalla (46. Wrana), Łyżwa (52′ Rosochacki).

Żółte kartki: Weis, Rosochacki (Górnik)

Źródło: widzew.pl