Nieudany weekend Pogoni Ekolog

Miniony weekend nie należał do najlepszych w wykonaniu piłkarzy Pogoni Ekolog Zduńska Wola. Obydwie drużyny seniorów doznały porażek w meczach ligowych, które rozgrywali na własnych boiskach.

Pierwszy zespół uległ w IV lidze Zawiszy Rzgów, druga drużyna w klasie okręgowej przegrała z Gal Gazem Galewice.

IV Liga
Goście od początku spotkania narzucili swoje tempo gry zduńskowolanom, czego efektem było prowadzenie już do 20. minuty 2:0. W II połowie Pogoń-Ekolog wprawdzie strzeliła bramkę kontaktową autorstwa Łukasza Szczepańskiego, ale w doliczonym czasie Zawisza grając w osłabieniu (czerwona kartka) postawił „kropkę nad i” zdobywając bramkę na 3:1.

Pogoń Ekolog Zduńska Wola – Zawisza Rzgów 1:3 (0:2)

0:1 – Leandro Rossi (4′)
0:2 – De Almeida Wesley San Paio (20′)
1:2 – Łukasz Szczepański (55′)
1:3 – De Almeida Wesley San Paio (90 +1′)

Pogoń Ekolog: Chrześcijanek – Swędrowski, Augustyniak, Pietrzak, Zaborowski – Porada (79′ Badowski), Kaleta, Szczepański (73′ Radomski), Jerzak (86′ Konieczny) – Janicki, Stepiński

Zawisza Rzgów: Adamek – Błaszczyk, Janowski, Zimoń, Grzybowski – Łachmański, Rossi, Buchowicz, Oborowski – De Almejda (90’+4 Paprocki), Soszyński (82′ Werner)