AKTUALNOŚCI
Widzew na Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka na stadionie Widzewa Akademia Futbolu organizuje „Olimpiadę Przedszkolaków”. Gry, zabawy ruchowe i zawody sportowe maluchów odbędą się na głównej płycie boiska w godzinach od 9 do 14. Weźmie w nich udział 180 dzieci z 9 przedszkoli z Łodzi i okolic.


keeza komplety sportowe

W spotkaniu będą uczestniczyć również zawodnicy pierwszej drużyny. – Trzeci rok z rzędu w ramach wspólnej inicjatywy Akademii i Widzewa w Dniu Dziecka chcemy uczyć przedszkolaków radości z uprawiania sportu, a także rywalizacji sportowej. Widzew otwiera dla nich główną płytę boiska, by mogli poczuć się jak prawdziwi zawodnicy. Na pewno będzie to również duża frajda dla rodziców, którzy przyjdą kibicować swoim pociechom. Dla maluchów, którzy biorą udział w naszej olimpiadzie, frajda jest tym większa, że niezależnie od wyniku, wszyscy dostają nagrody i wracają do domu szczęśliwi – komentuje Grzegorz Bakalarczyk, prezes Akademii Futbolu.

Widzew wspólnie z Akademią Futbolu włączy się też w obchody Dnia Dziecka w Zgierzu organizowane 5 czerwca na boisku MOSIR, gdzie odbędzie się charytatywny mecz piłki nożnej drużyn Powiatu Zgierskiego i Miasta Zgierza. W ramach atrakcji w przerwie meczu będzie można wylicytować koszulki Widzewa Łódź z podpisami wszystkich zawodników i udział w treningu Widzewa. Dochód ze zbiórki pieniędzy i wylicytowanych fantów zostanie przekazany na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Grotnikach. Fundacja Widzew Łódź Akademia Futbolu przekaże również na rzecz Domu Dziecka 20 piłek.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments