AKTUALNOŚCI
Siódemka Łódzkiego Futbolu

W 4. kolejce Koluszkowskiej Ligi Orlikowej drużyna łódzkiego futbolu.pl przystąpiła do meczu z Malinami mocno osłabiona. Z pierwszego składu nie mogli zagrać: Michał Mankiewicz i Krzysztof Trzewikowski.

W tej sytuacji pojawiło się trzech nowych zawodników i jeden, który wrócił do składu po rocznej przerwie – Łukasz Seweryński. Spotkanie zaczęło się niepomyślnie dla naszej drużyny gdyż już w 2. minucie spotkania jeden z obrońców  interweniował ręką przed samym polem karnym. Mocny strzał z wolnego w światło bramki i drużyna Malin wyszła na prowadzenie. Podrażniony łódzkifutbol.pl rzucił się do ataków i po chwili opanował sytuację na boisku. Brakowało jednak skuteczności. Po zmianie taktyki na strzały z daleka worek z bramkami się otworzył. Potężne strzały Sławka Pietrzyńskiego i Marcina Rżanka szybko wyprowadziły drużynę łódzkiego futbolu na prowadzenie 4:1. Kolejne minuty upłynęły na kontrolowaniu gry przez naszą drużynę i strzeleniu kolejnych dwóch bramek.  Przy wyniku 6:1 wkradły się dwa błędy w obronie i Maliny strzeliły dwie bramki. Ostatecznie łódzkifutbol.pl wygrał 7:3 strzelając ostatniego gola w końcówce meczu.

łódzkifutbol.pl – Maliny 7:3 (4:1)
Bramki łódzkifutbol.pl: Sławomir Pietrzyński – 3, Marcin Rżanek – 2, Rafał Witczak – 2

Skład łódzkifutbol.pl: Marcin Mincer (bramkarz), Łukasz Seweryński (obrońca), Marcin Rżanek (obrońca), Piotr Rżanek (obrońca), Rafał Witczak (pomocnik), Łukasz Goldas (pomocnik), Darek Wójcik (napastnik), Sławomir Pietrzyński (napastnik).

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments