Zawisza Rzgów wiceliderem

Na dwie kolejki przed końcem jest już jasne, że rozgrywki IV ligi (grupa łódzka) wygrywa Omega Kleszczów. W dzisiejszym spotkaniu 32. kolejki Omega pokonała w Skierniewicach Unię 3:0 (2:0). Punkty stracił wicelider rozgrywek. WOY Bukowiec Opoczyński zremisował w Konstantynowie 1:1 (1:0).

Już w 3. minucie Omegę wyprowadził na prowadzenie Piotr Słodkiewicz. Później bramki dla mistrza IV ligi zdobyli: Krzysztof Kowalski (26. minuta) i na siedem minut przed zakończeniem spotkania Robert Tomesz. Bramka Marcina Mireckiego w doliczonym czasie gry uratowała remis wiceliderowi z Bukowca Opoczyńskiego. Włókniarz Konstantynów prowadził bowiem z WOY-em 1:0. Wykorzystał to Zawisza Rzgów wygrywając u siebie z Wartą Działoszyn 3:0. Piłkarze Wojciecha Robaszka mają więc o dwa punkty więcej od WOY-a, a do końca zostały dwie kolejki. Fatalnie finiszuje Lechia Tomaszów. Podopieczni Grzegorza Wesołowskiego przegrali na własnym boisku z Zawiszą Pajęczno 1:2.