Omega wraca do III ligi

Po rocznej przerwie do III ligi wracają piłkarze Omegi Kleszczów. Zespół Piotra Czaplarskiego przypieczętował awans wygraną w Skierniewicach nad zdegradowaną już do okręgówki Unią. Tym razem do bramki nie trafił najlepszy snajper ligi Hubert Górski.

Lider IV ligi mecz w Skierniewicach zaczął od mocnego akcentu. Już w 3. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem głową prowadzenie dla Omegi uzyskał Piotr Słodkiewicz. Szybko zdobyty gol ustawił dalszy przebieg meczu. Kleszczowianie na jednym golu jednak nie poprzestali. W 26. minucie zespół trenera Piotra Czaplarskiego prowadził już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Krzysztof Kowalski. W samej końcówce meczu Omega dobiła gospodarzy trzecim golem. Po zagraniu Łukasza Marciniaka wynik meczu ustalił Robert Tomesz. Piłkarzom z Kleszczowa zostały do rozegrania jeszcze dwa spotkania. W przedostatniej kolejce zagrają u siebie z Włókniarzem Zgierz, a IV ligę pożegnają spotkaniem w Cielądzu z miejscowymi Orlętami.

Unia Skierniewice – Omega Kleszczów 0:3 (0:2)
Bramki: Piotr Słodkiewicz 3, Krzysztof Kowalski 26, Robert Tomesz 83.

SAS Unia Skierniewice: Patryk Bojańczyk – Dominik Kostecki (70 Arkadiusz Blechowski), Marcin Zieliński, Jarosław Foks, Łukasz Dominiak – Konrad Bolimowski, Dariusz Lipiński, Kamil Cybula, Andrzej Osowski – Łukasz Winciorek, Milosz Krstić (46 Piotr Muras)

LKS Omega Kleszczów: Piotr Wołczyński – Krzysztof Baryła (60 Przemysław Ciemniewski), Piotr Słodkiewicz, Grzegorz Walentynowicz, Piotr Słyścio – Marcin Kurzawa, Robert Tomesz (84 Marcin Baryła), Łukasz Marciniak, Krzysztof Kowalski (46 Piotr Potęga) – Michał Czaplarski (87 Karol Belica), Hubert Górski

Żółta kartka: Piotr Muras

Sędziował: Krzysztof Pawlak (Łódź)