Nieskuteczny Kayode

W fatalnym stylu pożegnała się Concordia Piotrków z III ligą przed własną publicznością. W meczu 29. kolejki (grupa łódzko-mazowiecka) piotrkowianie przegrali z Sokołem Aleksandrów 0:3 (0:2).

W 11. minucie spotkania Sokół objął prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował w pole karne Paweł Adamiec, obrońcy Concordii popełnili błąd w kryciu. Wykorzystał to Paweł Świstak, który strzałem głową pokonał Kamila Hrynowieckiego. Wyrównać mógł Ajibola Oshikoya. Jego uderzenie z 20 metrów minimalnie przeleciało nad poprzeczką. W 28. minucie goście zdobyli drugą bramkę. Znów główką. Tym razem uczynił to Bartłomiej Gajewski. Concordia po stracie drugiego gola zaatakowała. W 32. minucie groźnie strzelał Kayode, ale piłka uderzyła w boczną siatkę. Chwilę później Nigeryjczyk przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki Sokoła. Najlepszą sytuację miał jednak w 40. minucie. W sytuacji sam na sam z Arkadiuszem Simą strzelił z 12. metrów w słupek. Tuż przed przerwą Sokół powinien zdobyć trzeciego gola. W z kilku metrów Olaf Okoński trafił jednak w Hrynowieckiego.
Pierwsza akcja po przerwie mogła przynieść Sokołowi trzeciego gola. Po dośrodkowaniu Michała Łągiewczyka za słabo jednak uderzył Adamiec i Hrynowiecki nie miał problemów ze złapaniem piłki. W 73. minucie niewiele brakło aby Adamiec pokonał Hrynowieckiego bezpośrednio z rzutu rożnego. W ostatniej chwili bramkarz Concordii przeniósł piłkę nad poprzeczką. Wynik meczu ustalił w ostatniej minucie Olaf Okoński.

Concordia Piotrków – Sokół Aleksandrów 0:3 (0:2)
Bramka: Paweł Świstak 11, Bartłomiej Gajewski 28, Olaf Okoński 90.

Concordia: Hrynowiecki – Głowacki (79′ Wrona), Pater, Stolarski (46′ Adamski), Protasewicz – Karp ż (83′ Czubała), Oskihoya, Kukułka, Szymczyk, Kukieła – Kayode.
Trener: Sławomir Majak

Sokół: Sima – Golański, Świstak (46′ Łagodziński), Ziółkowski, Noga – Łągiewczyk, Woźniczak, Adamiec, Maliszewski (90′ Grochulski) – Gajewski ż, Okoński.
Trener: Bogdan Jóźwiak

Sędziował: Sebastian Barczak (Sieradz). Widzów: 100