Zelów bezlitosny dla Pilicy

W 29 serii spotkań III ligi łódzko-mazowieckiej Włókniarz Zelów wygrał z Pilicą Przedbórz 3:1 (2:1). Już w pierwszej połowie kibice obejrzeli trzy bramki. Podopieczni Mariusza Wilkowieckiego odnieśli siódme ligowe zwycięstwo z rzędu i awansowali na czwarte miejsce w tabeli.

Mecz ułożył się idealnie dla gospodarzy. Już w 15. minucie Samuel Obi Uche trafił do siatki rywali a zaledwie 5 minut później na 2:0 podwyższył Piotr Gląba. Przyjezdni kontaktową bramkę zdobyli za sprawą Bartłomieja Grali w 34. minucie, który trafił z rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką w polu karnym. W drugiej odsłonie goście ruszyli do przodu zapominając o obronie. ZKS wyprowadził zabójczą kontrę w 85. minucie, a autorem ładnego gola był Filip Sysio.

Włókniarz Zelów – Pilica Przedbórz 3:1 (2:1)
Bramki: Samuel Obi Uche 15, Piotr Gląba 20, Filip Sysio 84 – Bartłomiej Grala 34-karny

Włókniarz: Wiśniewski – Lipiński, Pałyska, Stasiak, Jędrychowski – Dregier (87′ Jarosiński), Karoń, Boczkiewicz (70′ Bąk), Kukulski – Obi, Gląba (73′ Sysio).
Trener: Mariusz Wilkowiecki

Pilica: Gonera – Fira (46′ Strojkowski), Bartkoniak, Grala, Bała (22′ Jermakov) – Janowski, Jończyk, Lizińczyk (81′ Kurzyk), Pyka – Kornacki, Balcerek.
Trener: Andrzej Dec

Źródło: wlokniarzzelow.pl, Zdjęcie: własne