UKS SMS rozbił Lidera

UKS SMS Łódź jest na dobrej drodze do obrony tytułu mistrzowskiego w kategorii juniorów młodszych. Łodzianie pokonali w pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu MP Lidera Włocławek aż 7:0. Po dwie bramki dla UKS SMS zdobyli: Jakub Ciunczyk i Krystian Nowak.

Już w 12. minucie łodzianie objęli prowadzenie 1:0, a bramkę strzelił Marcin Kiwak. Dwie minuty później było 2:0 (bramka Dominika Głowińskiego). Kolejne gole były tylko kwestią czasu, a zdobywali je: Ciunczyk w 43. i 44. minucie, Nowak w 51. i 60. minucie. Strzelecki festiwal zakończył Rafał Płucieńczak w 75. minucie meczu. Rewanżowy mecz odbędzie się 19 czerwca. Przeciwnikiem łodzian w półfinale będzie zwycięzca dwumeczu między Chemikiem Police a Wartą Poznań. W pierwszym spotkaniu w Policach wygrał Chemik 1:0.