Łódzkie przegrało z Mazowieckim

W rozegranym na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Kutnie meczu UEFA Regions’ Cup, reprezentacja województwa łódzkiego przegrała 2-3 (1-2) z województwem mazowieckim.

Reprezentację Łódzkiego ZPN poprowadził szkoleniowiec MKS Kutno Paweł Ślęzak, a w składzie wojewódzkiej reprezentacji znalazło się sześciu zawodników klubu, będącego gospodarzem spotkania.

Reprezentacja łódzkiego wyszła na prowadzenie już w 10. minucie, za sprawą super strzelca Omegi Kleszczów Huberta Górskiego. Niestety jednak jeszcze przed przerwą to goście z Mazowsza wyszli na prowadzenie, które podwyższyli po zmianie stron. Rozmiary porażki łódzkiego zmniejszył Kamil Kubiak z Lechii Tomaszów.

Łódzki ZPN – Mazowiecki ZPN 2:3 (1:2)
1-0 Hubert Górski 10′ (Omega Kleszczów)
1-1 Marcin Rawski 13′ (Legionovia)
1-2 Szymon Kiwała 31′ (Hutnik Wa-wa)
1-3 Dawid Klepczyński 59′ (KP Piaseczno)
2-3 Kamil Kubiak 79′ (Lechia Tomaszów)

Żółte kartki: Adam Grzybowski (ŁZPN);
Czerwone kartki: Denis Frączek (MZPN);
Sędzia: Krzyszof Pawlak (Łódź);

ŁZPN: Rzeźniczak (46′ Sima) – Grzybowski, Kowalczyk, Cyran (46′ Baryła), Noga (46′ Łagodziński), Kita, Jakubowski (46′ Tonowicz), Itczak, Zagajewski (46′ Kubiak) – Jankowski, Górski;

MZPN: Pusek – Frączek, Ziąbski, Żurawski, Rojek, Klepczyński, Rawski (86′ Gryglas), Lewicki, Kiwała (65′ Wnuk), Puton, Jaroń;