Włókniarz Zelów podtrzymał passę

Włókniarz Zelów podtrzymał znakomitą passę. W ostatnim spotkaniu sezonu 2010/2011 w III lidze podopieczni trenera Mariusza Wilkowieckiego pokonali na wyjeździe Ceramikę Opoczno 2:0. Dzięki temu zelowianie zajęli w zakończonym właśnie sezonie 3. miejsce w rozgrywkach III ligi!

Fantastyczną passę podtrzymał Włókniarz Zelów w ostatniej kolejce III ligi. Zwycięstwo w Opocznie było ósmą wygraną z rzędu zelowskiego klubu i jednocześnie dziesiątym meczem bez porażki w meczach ligowych. Dodajmy do tego, że w międzyczasie Włókniarz sięgnął po Wojewódzki Puchar Polski. Zelowianie mogą zakończony przed kilkudziesięcioma minutami sezon uznać za niezwykle udany i jednocześnie żałować, że już się skończył. Podopieczni Mariusza Wilkowieckiego grali ostatnio znakomicie i kto wie, czy gdyby nie pogubili punktów na początku rozgrywek, nie biliby się o awans do II ligi.

W dzisiejszym meczu w Opocznie zawodnicy obu zespołów stworzyli ciekawe widowisko mimo, że już przed spotkaniem wiadomo było, że obie drużyny nie walczą o nic poza miejscem w tabeli. Większą skutecznością wykazali się goście, co zaważyło na wyniku spotkania.

Wynik meczu otworzył już w 4. minucie samobójczym trafieniem Mateusz Milczarek. Na 2:0 podwyższył super snajper zelowian Piotr Gląba. Po przerwie gospodarze nie byli w stanie odrobić strat i to Włókniarz wywiózł z Opoczna trzy punkty. Dzięki temu zelowianie wdrapali się na podium III-ligowych rozgrywek.

Ceramika Opoczno – Włókniarz Zelów 0:2 (0:1)
Bramki: Mateusz Milczarek (samobójcza – 4. min) , Piotr Gląba (22. min)
Ceramika: Goleń – Bińkowski, Mogielski, Milczarek (65. Stańdo), Strzelecki – Grzybek, Zieliński (75. Rakowski), Kardynia, Łopata – Wróbel (46. Berc), Piechna.
Włókniarz: Wiśniewski – Lipiński (46′ Jędrychowski), Stasiak, Pałyska, Michalak – Obi, Kukulski, Boczkiewicz (65′ Bąk), Dymek (55′ Sysio), Dregier – Gląba (78′ Berensztajn).
Sędziował: Paweł Świtacz (Łódź). Widzów: 400