AKTUALNOŚCI
Pelikan wznowił treningi

Tylko dwa tygodnie trwały urlopy piłkarzy łowickiego Pelikana. Łowiczanie niedawno zakończyli drugoligowe rozgrywki i już w poniedziałek 27 czerwca wznowili przygotowania do nadchodzącego sezonu.

W pierwszych zajęciach po letniej przerwie udział wzięli głównie piłkarze, którzy występowali wiosną w Pelikanie. Pojawiły się trzy nowe twarze, a trening poprowadził Robert Wilk.
Ci nowi piłkarze to Michał Wasilewski, Przemysław Nowiński i Bartosz Broniarek. Pierwszy z wymienionych to lewy pomocnik, który grał ostatnio w Radomiaku Radom. Nowiński gra na środku pomocy i broni obecnie barw LKS Gałkówek. Obu zawodnikom trener Wilk podziękował i odesłał do domu. Szansę na pokazanie się w sobotnim sparingu dostanie za to Broniarek. Grający na lewej obronie dziewiętnastoletni piłkarz występował ostatnio w Concordii Piotrków Trybunalski, a jest wychowankiem skierniewickiego Widoku.
Ogółem w zajęciach udział wzięło 21 piłkarzy. Będą oni trenować tylko i wyłącznie na obiektach łowickich. Gracze nie pojadą na żaden obóz przygotowawczy. – Jest to wynikiem planu oszczędnościowego. W tym tygodniu mamy taki obóz dochodzeniowy – wyjaśnił Wilk. Przez najbliższe dni odbywać będą się po dwa treningi dziennie. Później po jednym. Biało-zieloni pierwszy mecz sparingowy rozegrają już w sobotę. Zmierzą się w nim z zespołem ŁKS Łódź, który występować będzie w Młodej Ekstraklasie, a mecz rozpocznie się o godz. 11.00.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments