GKS Tychy – Sokół Aleksandrów 4:1

Sokół Aleksandrów Łódzki przegrał sparingowy mecz z GKS Tychy 1:4 (0:2). Bramki dla tyszan strzelali Damian Szczęsny, Paweł Lesik z rzutu karnego, Bartłomiej Babiarz oraz Daniel Sobas, zaś dla Sokoła Mateusz Turek.Mecz rozegrano w Gutowie Małym.

Tyszanie wyszli na prowadzenie za sprawą Damiana Szczęsnego, który w 10. minucie spotkanie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Sokoła. Rezultat meczu pewnym strzałem z rzutu karnego, po faulu na Hubercie Jarominie, podwyższył Paweł Lesik.
W 63. minucie było już 3:0 dla GKS. Futbolówka po pięknym strzale Bartłomiej Babiarza z 30. metrów wpadła w samo okienko bramki trzecioligowca. Dziesięć minut później bramkę dla Sokoła zdobył Mateusz Turek strzałem z 25 metrów, ale wynik spotkania ustalił Daniel Sobas, sprytnie wykorzystując zamieszanie w polu karnym zespołu z Aleksandrowa Łódzkiego.

źródło: tssokol.pl