AKTUALNOŚCI
Hat-trick Kowalczyka

Piłkarze MKS Kutno pokonali w meczu sparingowym 5-ligową Olimpię Koło 3–0 (0–0). Klasycznego hat–tricka zdobył nowy nabytek kutnian Robert Kowalczyk z Widzewa Łódź.


keeza komplety sportowe


W środowym spotkaniu nie wystąpiło kilku zawodników, którzy dostali wolne od trenera Kamila Sochy. Byli to między innymi Przemysław Michalski, Rafał Kubiak i nowy nabytek Dawid Dzięgielewski. Od pierwszej minuty zagrało za to 4 nowych piłkarzy – Bartosz Broniarek, Wojciech Borowiec, Dariusz Lipiński i Michał Rosiak. Po przerwie na murawie zameldowały się trzy kolejne nowe twarze Jakub Lipczyński z Lidera Włocławek oraz widzewiacy Przemysław Kowalski oraz Robert Kowalczyk. Ten ostatni już dziesięć minut po wznowieniu gry rozpoczął swój festiwal strzelecki i w ciągu kwadransa zdobył klasycznego hattricka.

Kilka godzin po ostatnim gwizdku sędziego „Miejscy” udali się na trzydniowe zgrupowanie do Uniejowa. Podopieczni Kamila Sochy wrócą do Kutna w sobotę i o godzinie 13. rozegrają sparing z trzecioligowym Lechem Rypin.

– Warunki są wspaniałe, oby tylko dopisała pogoda. Dzisiaj mamy w planie kąpiel w dębowych balach w piwie solankowym – komentuje Andrzej Królak, kierownik kutnowskiej drużyny.

Trener Kamil Socha nie ukrywa, że trzydniowe zgrupowanie w Uniejowie poza aspektami sportowymi, ma służyć integracji nowych zawodników „Miejskich” z resztą zespołu.

MKS Kutno 3–0 Olimpia Koło
1–0 56′ Robert Kowalczyk
2–0 65′ Robert Kowalczyk
3–0 70′ Robert Kowalczyk

MKS Kutno: Skrzypiec (46′ Sokołowicz) – Broniarek (46′ Grzegorek), Maciej Kowalczyk, Znyk, Borowiec (46′ Dopierała) – Lipiński (46′ Lipczyński), Jakubowski (46′ Kowalski), Grzybowski, Płacheta (46′ Robert Kowalczyk), Rosiak, Zagajewski (46′ Piotr Michalski);

Źródło: miejscy.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments