Sparingowe derby w Zduńskiej

Drużyna MKS Zduńska Wola rocznik ’96/’97 prowadzona przez trenera Zbigniewa Zająca  rozegrała pierwszy sparing po przerwie letniej i pokonała 7:0 drużynę Pogoni Ekolog Zduńska Wola rocznik ’97 prowadzoną przez trenera Grzegorza Kaletę (wychowanek MKS).

Pierwsze 20 min. mecz był wyrównany, a oba zespoły grały dość nerwowo. W kolejnych minutach przewagę zdobywał jednak zespół MKS-u. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:0 dla zespołu gospodarzy.

W drugiej połowie trenerzy obydwóch drużyn dali możliwości zagrania wszystkim zawodnikom.  W barwach MKS najbardziej wyróżniali się Łukasz Rakowski i Przemysław Aleksandrowicz, a w Pogoni Ekolog – Kamil Endler i Patryk Figiński.

Bramki dla zespołu MKS strzelali:  Łukasz Rakowski i Przemysław Aleksandrowicz po dwie oraz  Michał Pietrzykowski, Łukasz Fendor, Krzysztof Rosiak.

Kolejnym etapem przygotowań drużyny MKS do ligi wojewódzkiej jest obóz i udział w turnieju  w Krasnymstawie w dniach 8-17 sierpnia.

autor: Lech Kulma