AKTUALNOŚCI
Hajto nie spodobał się Majakowi

Przed rozpoczęciem rozgrywek piotrkowskiej klasy okręgowej na rynku transferowym bardzo aktywny jest LUKS Gomunice. Beniaminek pozyskał już kilku doświadczonych zawodników, którzy na pewno sprawią, że LUKS może włączyć się do walki o awans.


keeza komplety sportowe

Nie wiadomo czy w zespole z Gomunic w dalszym ciągu będzie grał Tomasz Hajto. Beniaminka zasilili: Jacek Kuliberda (Świt Kamieńsk)  oraz Marcin Kurzawa i Damian Mokrzyński (Omega Kleszczów). W LUKS grać będą również kolejny były gracz Omegi Jakub Owczarek oraz Jacek Bernat grający ostatnio we Włókniarzu Zgierz. Z zespołem z Gomunic trenuje również grający ostatnio w Lechii Tomaszów bramkarz Michał Chachuła. Beniaminek piotrkowskiej okręgówki w swoich szeregach chętnie widziałby również Przemysława Krawczykowskiego z Mechanika Radomsko.
W ekipie LUKS zostanie Mateusz Hajto, który nie znalazł uznania w oczach Sławomira Majaka, który w nowym sezonie poprowadzi tomaszowską Lechię. Na tą chwilę trudno powiedzieć co będzie z Tomaszem Hajto. Były reprezentant Polski ma zostać zgłoszony do rozgrywek, ale nie wiadomo czy dalej będzie bronił barw LUKS.

Autor: pejot

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments