Pilica Przedbórz ograła Partyzanta

Po dwóch przegranych sparingach Pilica Przedbórz znów wygrywa. Zespół trenera Rafała Rabendy pokonał 4:2 Partyzanta Radoszyce (IV liga świętokrzyska). Do przerwy Pilica przegrywała z Partyzantem 0:1, tracąc gola po rzucie rożnym.

Pierwsza połowa była wyrównana, ale to Partyzant prowadził – mówi Rafał Rabenda trener Pilicy Po zmianie stron gra zaczęła dobrze układać. To my prowadziliśmy grę. Strzeliliśmy cztery bramki, które zdecydowały o naszej wygranej.
Dwa gole dla Pilicy zdobył Maciej Strojkowski, po jednym trafieniu dołożyli Sebastian Balcerek oraz zawodnik testowany.
Kolejnym rywalem Przedborza w okresie przygotowawczym będzie Skra Częstochowa.

Pilica Przedbórz – Partyzant Radoszyce 4:2 (0:1)
Bramki: Maciej Strojkowski 2, Sebastian Balcerek , zawodnik testowany.
Pilica: Gonera, Mularczyk, Bartkowiak, Wyciszkiewicz, Dobrzański, Balcerek, Janowski, Jończyk, Strojkowski, Kornacki, Kucharski. Po przerwie zagrało też dwóch zawodników testowanych.
Autor: pejot