Cztery bramki Kosy

Juniorzy MKS Zduńska Wola przygotowujący się do swojej ligi wygrali w sparingu z seniorami LKS Bałucz 5:1. Skutecznością popisał się Karol „Kosa” Kosecki, który strzelił cztery bramki.

Młodzi zawodnicy MKS-u zaatakowali przeciwnika od początku i już w 7 minucie spotkania na listę strzelców w wpisał się Kosecki. W 38.min kontra piłkarz y MKS-u przyniosła im rzut karny, a skutecznym egzekutorem był popularny „Kosa”. Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza i już w 52 min w polu karnym został faulowany Mariusz Juszczak swoją trzecią bramkę zdobył Kosecki. W 74 min. zawodnicy gospodarzy rozluźnili szyki w obronie i piłkarz Bałucza Seweryn Rychlik przepięknym strzałem z 20 metrów zdobył bramkę dla gości. Końcówka meczu należała już do młodych zawodników MKS-u a na listę strzelców po indywidualnej akcji wpisał się Mariusz Juszczak. Trzy minuty przed końcem spotkania w polu karnym zostaje faulowany Mateusz Marczewski a skutecznym egzekutorem okazał się ponownie Karol Kosecki.

19-go sierpnia zespół juniorów będzie gospodarzem turnieju „GOLDEN CUP” im. Franciszka Kulawieckiego , będzie to kolejny etap przygotowań do ligi.

MKS Zduńska Wola – LKS Bałucz 5-1

Skład MKS – Cezary Kubiś – Kaczmarek Piotr , Marcin Głuszczak, Dawid Ciesielski, Niziołek Bartosz , Sowiński Jakub , Filip Piasecki, Tomasz Bednarek, Mariusz Juszczak , Karol Kosecki , Mateusz Marczewski ,Janusz Idziaszczyk, Adam Kołodziejczyk , Jarosław Jóźwiak.